toaleta

Artykuły - Toaleta (36)

Filmy - Toaleta (14)

 • WC damskie i męskie. A gdzie z dzieckiem?

  Mama trzech synów i restauratorka Monika Kasprzak oraz tata córki Tomasz Smaczny rozmawiali o tym, z jakiej łazienki publicznej korzystać z dzieckiem. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Mały labrador pomaga cielakowi w porannej toalecie

  Ten szczeniak ma naprawdę dobre serce. Pomógł małemu cielakowi w porannej toalecie. Nie mógł przecież dopuścić, żeby jego przyjaciel chodził brudny. A ile miał przy tym zabawy! (STORYFUL/x-news)
 • Ciekawe rozwiązania do łazienek. Sprawdź koniecznie

  Toaleta prysznicowa jest szczególnie popularnym urządzeniem w Japonii i krajach Dalekiego Wschodu, gdzie panuje przekonanie, że bez wody nie może być dokładnej dezynfekcji. Jest to najnowszy hit w wyposażeniu łazienkowym. Anna Nowak-Ibisz zaprezentowała ciekawe rozwiązania do łazienki, takie jak stojak na papier z miejscem na telefon czy przydatne akcesoria podczas podróży z małymi dziećmi. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Przenośna toaleta wybrała się na "przejażdżkę"

  Silna wichura opanowała stan Kolorado. Żywioł przewracał drzewa i utrudniał przemieszczanie się zarówno na lądzie, jak i w powietrzu. Wyjątkiem była jednak... przenośna toaleta. Wiatr sprawił, że udała się na "przejażdżkę" po jednej z ulic miasta Berthoud. (STORYFUL/x-news)