TIR-y

Synonimy:
TIR, tiry
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - TIR-y (324)

Filmy - TIR-y (16)

 • Aktywny tryb życia w trasie

  Paweł Rutyna to kierowca ciężarówki oraz maratończyk. Jak wyglądają jego treningi? Co dał mu sport? – Lepiej jem, jestem szczęśliwszy, uśmiecham się do ludzi – powiedział. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Śmieciarka zderzyła się z tirem pod Chojnicami. Jedna osoba została ranna

  Śmieciarka zderzyła się z tirem, spychając na pobocze samochód osobowy w miejscowości Czarne pod Chojnicami. Jedna osoba z lekkimi obrażeniami trafiła do szpitala. - W zdarzeniu brały udział trzy samochody, jednak zderzyły się jedynie dwa. Śmieciarka wjechała w tył samochodu ciężarowego. Po drodze zahaczając o samochód osobowy i spychając go do rowu. Przyczyną wypadku było niezachowanie bezpiecznej odległości przez kierującego śmieciarką – poinformował Jan Klikiewicz ze straży pożarnej w Człuchowie. (TVN24/x-news)
 • Policjanci walczą z blokowaniem lewych pasów jezdni przez kierowców tirów

  Na polskich drogach trwa akcja "Tir". Policja w całym kraju zaledwie w ciągu tygodnia zatrzymała ponad 650 kierowców ciężarówek, którzy wyprzedzali inne tiry w miejscu niedozwolonym lub tamowali ruch na autostradach i drogach ekspresowych. Zdaniem funkcjonariuszy drogówki, zatory na trasach szybkiego ruchu najczęściej spowodowane są przez blokowanie lewego pasa przez samochody ciężarowe. (TVN24/x-news)
 • O włos od czołówki z tirem

  Policja z Queensland opublikowała materiał wideo z wypadku samochodowego na autostradzie w mieście Coolbie. Jak się okazało, kierowca, który spowodował kraksę, jechał skradzionym autem i podążał za innym pojazdem przywłaszczonym przez złodziei. W wyniku kraksy ucierpiały trzy starsze osoby, podróżujące Toyotą Kluger, w którą uderzył mężczyzna, by uniknąć czołówki z tirem. (STORYFUL/x-news)