TIR-y

Synonimy:
TIR, tiry
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - TIR-y (196)

Filmy - TIR-y (18)

 • Iwona Blecharczyk za kierownicą 67-metrowego tira. „Myślałam o tym, żeby jeździć przez rok, ale spodobało mi się”

  Iwona Blecharczyk to zawodowy kierowca 67-metrowego tira. – Przez pierwsze trzy lata jeździłam standardowym tirem po całej Europie, później rok w Kanadzie, a dalej na długodystansowych szlakach po Stanach Zjednoczonych... – wylicza. Co przewozi? Jak wygląda jej życie prywatne? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Groźny wypadek na autostradzie. Ciężarówka wpadła w poślizg

  Śnieżna zawieja spowodowała bardzo trudne warunki na drodze w stanie Kansas w Stanach Zjednoczonych. 16 grudnia na ulice spadło kilka centymetrów śniegu, przez co jezdnia zrobiła się śliska. Wiatr i opady ograniczyły widoczność. W takich warunkach nietrudno o wypadek. Ciężarówka mijając samochód wpadła w poślizg, przejechała w poprzek jezdni i wpadła w rów. (STORYFUL/x-news)
 • Aktywny tryb życia w trasie

  Paweł Rutyna to kierowca ciężarówki oraz maratończyk. Jak wyglądają jego treningi? Co dał mu sport? – Lepiej jem, jestem szczęśliwszy, uśmiecham się do ludzi – powiedział. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Śmieciarka zderzyła się z tirem pod Chojnicami. Jedna osoba została ranna

  Śmieciarka zderzyła się z tirem, spychając na pobocze samochód osobowy w miejscowości Czarne pod Chojnicami. Jedna osoba z lekkimi obrażeniami trafiła do szpitala. - W zdarzeniu brały udział trzy samochody, jednak zderzyły się jedynie dwa. Śmieciarka wjechała w tył samochodu ciężarowego. Po drodze zahaczając o samochód osobowy i spychając go do rowu. Przyczyną wypadku było niezachowanie bezpiecznej odległości przez kierującego śmieciarką – poinformował Jan Klikiewicz ze straży pożarnej w Człuchowie. (TVN24/x-news)