Tina Turner

Synonimy:
Anna Mae Bullock,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Tina Turner (80)

 • To ona zagra Tinę Turner

  To ona zagra Tinę Turner

  To zwyciężczyni brytyjskiego programu "X Factor" z 2008 r., Alexandra Burke, wcieli się postać inspirowaną Tiną Turner w dużej produkcji realizowanej przez BBC - dowiedział się nieoficjalnie dziennik "The Sun". Podobno piosenkarka, aby mieć nogi równie muskularne co Turner, sprawiła sobie drogi rower stacjonarny.
 • Alexandra Burke zagra Tinę Turner? Wiemy, jak szykuje się do roli

  Alexandra Burke zagra Tinę Turner? Wiemy, jak szykuje się do roli

  Zwyciężczyni brytyjskiego programu "X Factor" z 2008 r., Alexandra Burke, wcieli się postać inspirowaną Tiną Turner w dużej produkcji realizowanej przez BBC - dowiedział się nieoficjalnie dziennik "The Sun". Podobno piosenkarka, aby mieć nogi równie muskularne co Turner, sprawiła sobie drogi rower stacjonarny.
 • Tina Turner o obecnym mężu: To była miłość od pierwszego wejrzenia

  Tina Turner o obecnym mężu: To była miłość od pierwszego wejrzenia

  W dokumencie "Tina" pojawił się wątek obecnego męża gwiazdy – Erwina Bacha. To z nim gwiazda zamieszkała w Szwajcarii z dala od medialnego zgiełku.
 • "Tina": Czego nie widać [recenzja]

  "Tina": Czego nie widać [recenzja]

  Dokument "Tina" to opowieść o paśmie sukcesów i kryjącym się pod nim cierpieniu, które przez wiele lat pozostawało niezauważone.
 • Daniel Lindsay i T. J. Martin o filmie "Tina": Zbliżyć się do prawdziwej Tiny Turner

  Daniel Lindsay i T. J. Martin o filmie "Tina": Zbliżyć się do prawdziwej Tiny Turner

  Tina Turner to jedna z najbardziej ikonicznych wokalistek wszech czasów, gwiazda muzyki rockowej i soulowej. W trakcie kariery solowej sprzedała ponad 200 milionów płyt na całym świecie, dzięki czemu uchodzi dziś za jedną z najbardziej dochodowych artystek w historii. Na swoim koncie ma wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, w tym aż osiem nagród Grammy. Ale życie Turner nie było wyłącznie pasmem triumfów i sukcesów, o czym przypomina dokument "Tina" w reżyserii Daniela Lindsay'a i T. J. Martina.
 • Schorowana Tina Turner żegna się z fanami. Kiedy premiera dokumentu "Tina"?

  Schorowana Tina Turner żegna się z fanami. Kiedy premiera dokumentu "Tina"?

  Poznajemy kolejne szczegóły nadchodzącego dokumentu "Tina" o "babci rock'n'rolla" Tinie Turner. Do sieci trafił już zwiastun produkcji.
 • Film dokumentalny o Tinie Turner

  Film dokumentalny o Tinie Turner

  "Zobaczcie, czego dokonałam w trakcie całego życia i z takim ciałem. Urodziłam się na polach bawełny. Wzniosłam się ponad to, czego mnie nie nauczono" - tymi słowami Tiny Turner rozpoczyna się zwiastun dokumentalnej produkcji HBO zatytułowanej "Tina". Premiera filmu będzie miała miejsce 27 marca tego roku na platformie streamingowej HBO GO. Można już obejrzeć jego zwiastun.
 • Jest pełny zwiastun filmu dokumentalnego o Tinie Turner. Kiedy premiera?

  Jest pełny zwiastun filmu dokumentalnego o Tinie Turner. Kiedy premiera?

  "Zobaczcie, czego dokonałam w trakcie całego życia i z takim ciałem. Urodziłam się na polach bawełny. Wzniosłam się ponad to, czego mnie nie nauczono" - tymi słowami Tiny Turner rozpoczyna się zwiastun dokumentalnej produkcji HBO zatytułowanej "Tina". Premiera filmu będzie miała miejsce 27 marca tego roku na platformie HBO GO. Teraz obejrzeć można już jego zwiastun.
 • Pojawił się zwiastun dokumentalnego filmu o Tinie Turner

  Pojawił się zwiastun dokumentalnego filmu o Tinie Turner

  Na 27 marca w HBO GO zaplanowana jest premiera dokumentalnego filmu "Tina", opowiadającego o życiu Tiny Turner. Pojawiłsię włąśnie pierwszy zwiastun produkcji, która zawierać będzie wiele niepublikowanych wcześniej materiałów.
 • Premiera dokumentu o Tinie Turner już w marcu na HBO

  Premiera dokumentu o Tinie Turner już w marcu na HBO

  Za kilka tygodni premierę będzie miał film dokumentalny poświęcony legendarnej wokalistce Tinie Turner. "Tina" prześledzi trwającą ponad sześć dekad karierę gwiazdy estrady, która należy do grona najpopularniejszych artystek w historii. HBO zapowiada, że film ów stanowi najambitniejszy projekt poświęcony "królowej rock'n'rolla".

Zdjęcia - Tina Turner (41)

 • muzyka.interia.pl
  Tina Turner na promocji musicalu o niej samej
 • muzyka.interia.pl
  Tina Turner na promocji musicalu o niej samej
 • muzyka.interia.pl
  Tina Turner na promocji musicalu o niej samej
 • muzyka.interia.pl
  Tina Turner na promocji musicalu o niej samej
 • muzyka.interia.pl
  Tina Turner na promocji musicalu o niej samej
 • muzyka.interia.pl
  Tina Turner na promocji musicalu o niej samej