tiger woods

Artykuły - Tiger woods (113)

 • Powstanie serial dokumentalny o Tigerze Woodsie

  Powstanie serial dokumentalny o Tigerze Woodsie

  Poświęcony Michaelowi Jordanowi i drużynie Chicago Bulls serial "Ostatni taniec" okazał się ogromnym sukcesem stacji ESPN i platformy Netflix, gdzie można było go zobaczyć. Pokazał też, że jest ogromne zainteresowanie dokumentami sportowymi. Nic więc dziwnego, że filmowcy chcą realizować kolejne produkcje o gwiazdach sportu. Jedną z nich będzie dwuczęściowy miniserial "Tiger", którego bohaterem będzie golfista Tiger Woods.
 • Tiger Woods i jego skandale seksualne. Prawda wychodzi na jaw

  Tiger Woods i jego skandale seksualne. Prawda wychodzi na jaw

  Dalsze rozdmuchanie skandalu seksualnego z udziałem ikony światowego sportu Tigera Woodsa stanie się faktem za sprawą produkcji ESPN. Amerykańska stacja dowiodła, że wielki golfista zdradził żonę Elinę Nordgren ze 121 kobietami, wśród których były gwiazdy porno, prostytutki, hokeistki i kelnerki.
 • Wkrótce kolejna wielka premiera. Tiger Woods doczeka się kontrowersyjnego dokumentu

  Wkrótce kolejna wielka premiera. Tiger Woods doczeka się kontrowersyjnego dokumentu

  Po „The Last Dance” oraz filmie dokumentalnym przyglądającym się kontrowersyjnemu Lancowi Armstrongowi, jesienią można się spodziewać kolejnej ciekawej premiery. Tym razem ekranizacji doczeka się biografia Tigera Woodsa. Film ma odsłaniać kulisy uzależnienia od narkotyków oraz dotykać skandali seksualnych.
 • Gwiazdy golfa i NFL zebrały 20 mln dolarów w meczu charytatywnym

  Gwiazdy golfa i NFL zebrały 20 mln dolarów w meczu charytatywnym

  Przy okazji charytatywnego meczu golfowego w Hobe Sound na Florydzie zebrano 20 mln dolarów. Zagrały w nim dwie gwiazdy tej dyscypliny Tiger Woods i Phil Mickelson oraz dwie sławy ligi futbolu amerykańskiego NFL Tom Brady i Peyton Manning.
 • PŚ w skokach. Tiger Woods przykładem dla Gregora Schlierenzauera

  PŚ w skokach. Tiger Woods przykładem dla Gregora Schlierenzauera

  Werner Schuster próbuje motywować swojego podopiecznego Austriaka Gregora Schlierenzauera porównaniami z... golfistą Tigerem Woodsem. Sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich rusza w sobotę w Wiśle.
 • Tiger Woods wyrównał 54-letni rekord golfowy

  Tiger Woods wyrównał 54-letni rekord golfowy

  Słynny golfista Tiger Woods wygrał w Japonii 82. w karierze turniej z cyklu PGA i tym samym wyrównał 54-letni rekord Sama Sneada. "To jest po prostu szaleństwo" - powiedział 43-letni zawodnik po swoim zwycięstwie w Zozo Championship w Inzai.
 • Bogaci, utalentowani i piękni. Najlepiej ubrani sportowcy

  Bogaci, utalentowani i piękni. Najlepiej ubrani sportowcy

  Dzisiejszy sport bardzo ściśle powiązany jest z show-biznesem. Sportowcy to także ikony mody, które dyktują nowe trendy. Prezentujemy pionierów w tej kwestii.
 • Nieudany start Tigera Woodsa w wielkoszlemowym PGA Championship

  Nieudany start Tigera Woodsa w wielkoszlemowym PGA Championship

  Po zwycięstwie w US Masters w Auguście słynnemu amerykańskiemu golfiście Tigerowi Woodsowi nie powiodło się w innych wielkoszlemowych zawodach PGA Championship w Bethpage koło Nowego Jorku. Po dwóch dniach zajmował 83. miejsce i nie awansował do decydującej fazy.
 • Tokio 2020. Tiger Woods marzy o starcie w IO

  Tokio 2020. Tiger Woods marzy o starcie w IO

  Słynny golfista Tiger Woods, który przed miesiącem wygrał wielkoszlemowy turniej US Masters, marzy o starcie w przyszłorocznych igrzyskach olimpijskich w Tokio. - Byłaby to dla mnie wielka przyjemność - podkreślił.
 • Tiger Woods odznaczony przez Donalda Trumpa Prezydenckim Medalem Wolności

  Tiger Woods odznaczony przez Donalda Trumpa Prezydenckim Medalem Wolności

  Słynny golfista Tiger Woods został odznaczony przez Donalda Trumpa Prezydenckim Medalem Wolności, najwyższym odznaczeniem przyznawanym cywilom w Stanach Zjednoczonych. Ceremonia odbyła się w należącym do Białego Domu Ogrodzie Różanym.

Filmy - Tiger woods (1)