Thor: Ragnarok

Artykuły - Thor: Ragnarok (6)

 • Natalie Portman chce przypakować do roli Thora

  Natalie Portman chce przypakować do roli Thora

  Marvel ponownie zaskoczył fanów. Natalie Portman zostanie nowym Thorem, a po raz pierwszy w roli superbohaterki zobaczymy ją w 2021 roku w filmie "Thor: Love and Thunder". Aktorka zapowiada, że w ramach przygotowań do roli będzie musiała spędzić wiele godzin na siłowni.
 • Marvel zapowiada pięć filmów do końca 2021 roku

  Marvel zapowiada pięć filmów do końca 2021 roku

  W sobotę 20 lipca podczas trwającego w San Diego Comic-Conu szef Marvel Studios Kevin Feige przedstawił planowane premiery kinowe i telewizyjne do 2021 roku. Jego występ trwał półtorej godziny. W tym czasie przez scenę przewinęło się wiele gwiazd najbardziej kasowej serii w historii kinematografii.
 • Taika Waititi reżyserem "Thora 4"

  Taika Waititi reżyserem "Thora 4"

  W sobotę 20 lipca podczas Comic-Conu w San Diego Marvel Studios ma przedstawić swoje plany na najbliższe lata. Na kilka dni przed konferencją ujawniono, że powstanie czwarta część solowych przygód Thora. Jej reżyserem i scenarzystą został odpowiedzialny za "Thor: Ragnarok" Taika Waititi.
 • "Thor: Ragnarok" [recenzja]: Jaki piękny koniec świata!

  "Thor: Ragnarok" [recenzja]: Jaki piękny koniec świata!

  W jednej ze scen "Ragnaroku" grany przez Chrisa Hemswortha Thor trafia do kolistego pomieszczenia, z którego nie można się wydostać. "Ale to nie ma żadnego sensu" - krzyczy w nerwach. "To prawda" - odpowiada jego partner. "Jedyny sens jest taki, że to nie ma żadnego sensu". W taki sposób bohaterowie najlepiej charakteryzują cały seans filmu Taika Waititi. O dziwo, choć słowo logika nie należy do słownika jego twórców, trzecia część ekranowych przygód boga piorunów to wciąż solidna porcja nieskrępowanej rozrywki.
 • Cate Blanchett: Topór w grdykę i do domu!

  Cate Blanchett: Topór w grdykę i do domu!

  Cate Blanchett nie boi się nowych wyzwań. Popularna aktorka zagrała właśnie w filmie "Thor: Ragnarok" (na ekranach kin od 25 października). W takiej roli jeszcze jej nie widzieliście!
 • Natalie Portman kończy z Marvelem

  Natalie Portman kończy z Marvelem

  Natalie Portman nie zagra w kolejnej ekranizacji komiksu Marvela - "Thor: Ragnarok”. "Jak na razie to koniec" - stwierdziła laureatka Oscara za rolę w "Czarnym łabędziu" Darrena Aronofsky’ego.