this is it

Artykuły - This is it (37)

 • Reżyser "This Is It": Nikt nie jest winny śmierci Michaela Jacksona

  Reżyser "This Is It": Nikt nie jest winny śmierci Michaela Jacksona

  Podczas trwającego procesu pomiędzy Katherine Jackson a firmą AEG Live zeznawał Kenny Ortega, reżyser filmu "This Is It", odpowiedzialny za przygotowanie Michaela Jacksona do serii występów w Londynie przed jego śmiercią w 2009 roku.
 • Michael Jackson: Był pijany czy trzeźwy?

  Michael Jackson: Był pijany czy trzeźwy?

  Seria koncertów "This Is It" w Londynie miała być pożegnaniem Michaela Jacksona ze sceną - zeznał jeden ze świadków w toczącym się procesie w sprawie śmierci Króla Popu.
 • Proces lekarza Jacksona: Dopuszczono nowe dowody

  Proces lekarza Jacksona: Dopuszczono nowe dowody

  Zdjęcia Michaela Jacksona z sekcji zwłok i materiał wideo z ostatnich przygotowań do koncertów Króla Popu zostały dopuszczone jako dowody w procesie Conrada Murraya, lekarza oskarżonego o nieumyślne spowodowanie śmierci Jacksona.
 • Michael Jackson jak książka bez końca

  Michael Jackson jak książka bez końca

  Raper Akon był jedną z wielu osób, które ze zdumieniem przyjęły wiadomość, że Estate of Michael Jackson chce przetrząsnąć jego studio w poszukiwaniu niepublikowanych wcześniej nagrań z zamiarem umieszczenia ich na pośmiertnej płycie Króla Popu.
 • Teledysk podstawą filmu

  Teledysk podstawą filmu

  Kenny Ortega, reżyser filmu "Michael Jackson's This Is It", przygotowuje się do realizacji pełnometrażowego obrazu opartego na słynnym teledysku do piosenki "Thriller" - poinformował serwis Deadline.
 • Michael Jackson: To jakaś magia

  Michael Jackson: To jakaś magia

  Pisze się o nim wszystko - prawdy (rzadko), półprawdy (częściej) i nieprawdy (non stop). Jego sława może być liczona jedynie w wysokich cyfrach z sześcioma zerami. Z okazji pierwszej rocznicy śmierci przypominamy najważniejsze chwile z ostatniego dnia Michaela Jacksona.
 • Michael Jackson na życzenie

  Michael Jackson na życzenie

  W poniedziałek, 17 maja, głośny dokument muzyczny "Michael Jackson's This Is It" będzie dostępny w formacie HD. Film jest zapisem prób Michaela Jacksona, poprzedzających serię planowanych koncertów w londyńskiej O2 Arena.
 • Chodź na solo

  Chodź na solo

  Solo czy z zespołem? Przyjrzyjmy się zagranicznym solistkom i solistom, którzy postanowili spróbować sił w show-biznesie bez wsparcia zespołu. Uwaga: efekt końcowy może być różny od zamierzonego!
 • Tancerze Jacksona w hołdzie

  Tancerze Jacksona w hołdzie

  Na początku maja rozpocznie się klubowa trasa "Still the King", podczas której swój hołd Michaelowi Jacksonowi oddadzą tancerze, którzy mieli go wspierać na scenie.
 • Jackson: Znów sukces zza grobu

  Jackson: Znów sukces zza grobu

  Michael Jackson osiągnął kolejny pośmiertny sukces.

Filmy - This is it (1)

 • "Michael Jackson's This Is It"

  "This Is It" oferuje fanom Michaela Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie.