Thiago Cionek

Artykuły - Thiago Cionek (88)

Filmy - Thiago Cionek (20)

• Serie A. Genoa - SPAL 2-0 - skrót (ZDJĘCIA ELEVEN SPORT). WIDEO

W ekipie SPAL cały mecz zagrali Thiago Cionek i Arkadiusz Reca. Ten drugi sprokurował rzut karny, jednak na jego szczęście nie został on wykorzystany przez rywali. Mimo tego goście przegrali z Genoą 0-2 i są coraz bliżej spadku do Serie B.
  • Thiago Cionek: Piątek ma teraz ciężką sytuację. Wideo

- Grałem ostatnio w lidze przeciwko Krzysztofowi Piątkowi. Teraz ma na pewno ciężką sytuację, bo jego Milanowi też nie idzie. Na pewno ma jednak potencjał na to, żeby strzelać znowu gole i jestem przekonany, że tak będzie. Szkoda, że ze zgrupowania wyjechał kontuzjowany Arkadiusz Milik, ale pokazał już wiele razy, że potrafi wracać jeszcze silniejszy - komentuje sytuację Krzysztofa Piątka i Arkadiusza Milika w rozmowie z reporterem Interii obrońca reprezentacji Polski Thiago Cionek.
  • Thiago Cionek: Na kadrę przyjeżdżam zawsze z pełną radością. Wideo

- Mimo tego, że nie jest mi ostatnio dane grać w reprezentacji, to zawsze z dużą chęcią i radością przyjeżdżam na zgrupowania. Staram się zawsze być przygotowany, bo nie wiadomo kiedy będę mógł być potrzebny naszej drużynie - odpowiada na pytania reportera Interii obrońca reprezentacji Polski Thiago Cionek.
  • Serie A. AC Milan - SPAL 1-0 - skrót (ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS). WIDEO

Kiepski, ale zwycięski mecz Milanu. Jedynego gola zdobył Suso, po pięknym strzale z rzutu wolnego, który wywalczył Krzysztof Piątek. Polski napastnik rozegrał 90 minut, tak samo jak jego rywal ze SPAL - Thiago Cionek. Arkadiusz Reca został zmieniony w 82. minucie.