Film - The X Factor

Synonimy:
X Factor,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - The X Factor (33)

 • Patricia Kazadi: Nie mogę zatrzymywać ubrań z "X Factor"

  Patricia Kazadi: Nie mogę zatrzymywać ubrań z "X Factor"

  Prezenterka i wokalistka Patricia Kazadi przyznaje, że zakupy najchętniej robi w sieciówkach a także podczas wyprzedaży. Potrafi jednak wydać o wiele więcej na buty i torebki, do których ma słabość. Żałuje, że nie może zatrzymywać kreacji, w których pracuje przy talent-show "X Factor".
 • Kazadi: Pocałunków nie trenujemy

  Kazadi: Pocałunków nie trenujemy

  Czas spędzony w USA wykorzystała na rozwój zawodowy i odpoczynek. Zajęcia aktorskie z improwizacji, na które chodziła w Los Angeles, przydadzą się jej w 3. edycji "X Factora". Patricia Kazadi przyznaje, że jest pełna energii i gotowa do pracy.
 • Patricia Kazadi poprowadzi "X Factor"

  Patricia Kazadi poprowadzi "X Factor"

  Patricia Kazadi zastąpi Jarosława Kuźniara w show "X Factor". Oznacza to, że w wiosennej ramówce nie znajdzie się program "You Can Dance - Po prostu tańcz", którego była gospodynią.
 • Górniak, Kazadi czy Okupnik?

  Górniak, Kazadi czy Okupnik?

  W marcu na antenie TVN, Polsatu i TVP 2 właściciele muzycznych i tanecznych talentów będą walczyć o najwyższą stawkę: wspaniałe kontrakty i wielkie pieniądze. Zapraszamy na przegląd czekających nas zmian.
 • Milionowa oglądalność "X Factor"

  Milionowa oglądalność "X Factor"

  Finałowy odcinek "X Factor" obejrzało 4,7 mln widzów. To najlepszy wynik tego muzycznego show od kilku tygodni. Laureatem pierwszej edycji programu został Gienek Loska.
 • Taniec kontra dance

  Taniec kontra dance

  Już niebawem swoje umiejętności skonfrontują reprezentanci dwóch największych programów telewizyjnych o tańcu, czyli "You Can Dance - Po prostu tańcz!" i "Tańca z gwiazdami".
 • Jestem świetnym jurorem

  Jestem świetnym jurorem

  Czesław Mozil miał być trzecim, tym najmniej znanym jurorem muzycznego show "X Factor". Tymczasem swoją osobowością, gadatliwością i szczerością przysłonił "starego wyjadacza" Kubę Wojewódzkiego i piękną Maję Sablewską. Ale skąd on w ogóle się wziął?
 • Konkurencja dla "X Factor"?

  Konkurencja dla "X Factor"?

  Jesienią na antenie telewizyjnej Dwójki ma zagościć nowe reality show muzyczne. Nowa pozycja, zdaniem twórców programu, będzie konkurencją dla "X Factor".
 • Święta nie pomogły muzycznym show

  Święta nie pomogły muzycznym show

  Wielkanocny długi weekend nie pomógł żadnemu z muzycznych show emitowanych w polskiej telewizji. Wszystkie trzy zanotowały wyraźny spadek oglądalności.
 • Juror "X Factor" ma depresję?

  Juror "X Factor" ma depresję?

  Simon Cowell, nie potrafi cieszyć się własnym sukcesem. Juror programów "X Factor" i "American Idol" przyznaje, że często bez powodu miewa bardzo ponury nastrój.