The X Factor

Synonimy:
X Factor,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - The X Factor (641)

Zdjęcia - The X Factor (32)

 • muzyka.interia.pl
  "X Factor": Debiut Ewy Farnej
 • muzyka.interia.pl
  "X Factor": Debiut Ewy Farnej
 • muzyka.interia.pl
  "X Factor": Debiut Ewy Farnej
 • muzyka.interia.pl
  "X Factor": Debiut Ewy Farnej
 • muzyka.interia.pl
  "X Factor": Debiut Ewy Farnej
 • muzyka.interia.pl
  "X Factor": Debiut Ewy Farnej

Filmy - The X Factor (86)

 • Agata Dziarmagowska o "X Factor": Odpadłam? To nic

  - Internauci widzą we mnie bezduszną "wredotę" - dziwi się Agata Dziarmagowska, która ma na ten temat zupełnie inne zdanie.
 • Michał Szpak: Krytyka pod moim adresem jest niekonstruktywna

  Michał Szpak uważa, że krytyka pod jego adresem dotyczy przede wszystkim jego wizerunku, a nie umiejętności wokalnych. Kiedy młody wokalista pojawił się w programie "X Factor", wiele osób miało problem z jego barwnymi stylizacjami, scenicznym makijażem i balansowaniem na granicy kiczu. Muzyk twierdzi dziś, że jego image i działania, m.in. kontrowersyjny teledysk na urodziny siostry, to nie prowokacja, lecz indywidualny sposób podejścia do życia. – To, czy ktoś lubi mój głos, czy nie, to jest inna sprawa. Można go lubić albo nienawidzić. Na szczęście nikt nie jest w stanie zaprzeczyć temu, że potrafię śpiewać. To jest moja ogromna tarcza i dopóki będę w stanie śpiewać, to ona będzie mnie chronić. To nie jest tak, że sobie to wymyśliłem i stwierdzam: „ Nie będę schematyczny”. Po prostu mam takie podejście do życia. Nigdy nie bawiło mnie to, co bawiło innych, i dlatego jestem taki, a nie inny – mówi wokalista. Michał Szpak jest finalistą 1. edycji talent-show „X Factor” z 2011 r. Pochodzi z Jasła. Obecnie mieszka w Warszawie, gdzie studiuje psychologię w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej. Koncertuje w kraju i za granicą. Pracuje też nad nową płytą, która ma się ukazać na początku przyszłego roku.
 • Jacyków nie zostawił suchej nitki na Kazadi!

  Tomasz Jacyków nie szczędzi słów krytyki pod adresem stylistów Patricii Kazadi i negatywnie ocenia kreacje, w których gwiazda zaprezentowała się w finałowym odcinku „X Factora”. Jego zdaniem, Kazadi wyglądała tandetnie, a niedoskonałości jej sylwetki zostały boleśnie uwypuklone. – To skandal, że tak piękna dziewczyna, pięknie uczesana i umalowana była w tak strasznych szmatach, które wyglądały tak tandetnie, jakby to było za dwa złote. (...) Złoto jest super modne, natomiast trzeba wybrać tkaninę. To była tkanina, która się wyjątkowo nie drapowała i to pasisko w tej talii. Właściwie taka sukienka dla transwestyty. Ta biała z kolei podkreślająca wszystkie - jeżeli można w ogóle mówić o jakichś mankamentach sylwetki Patricii - to tutaj rzeczywiście, wszystko to wydobyto. Jeżeli ktoś ma najcudowniejsze skrzywienie kręgosłupa na świecie, czyli lordozę, to nie powinien odsłaniać brzucha. Bo lordoza powoduje wygięcie pupy z tyłu, natomiast niestety powoduje również wypchnięcie brzucha – tłumaczy stylista. Stylista podkreśla, że nad wyglądem gwiazdy powinien czuwać sztab fachowców. W tym przypadku zawiedli wszyscy.
 • Patricia Kazadi: Ubrania kupuję w sieciówkach

  Prezenterka i wokalistka Patricia Kazadi przyznaje, że zakupy najchętniej robi w sieciówkach a także podczas wyprzedaży. Potrafi jednak wydać o wiele więcej na buty i torebki, do których ma słabość. Żałuje, że nie może zatrzymywać kreacji, w których pracuje przy talent show „X Factor”. - – Te ubrania kosztują majątek, a ja jestem akurat skąpcem. Jeżeli wydam więcej pieniędzy, to raczej na buty albo torebkę, bo to jest coś, co służy przez lata. Tego typu kreacje, jakie prezentuję w programie, to są tak charakterystyczne rzeczy, że mogłabym je założyć tylko raz, więc nie wyobrażam sobie tego, by wydać na nie takie pieniądze – tłumaczy.