The Walking Dead

Artykuły - The Walking Dead (86)

 • ​Finał popularnego serialu przełożony

  ​Finał popularnego serialu przełożony

  Zaplanowany na 12 kwietnia finał dziesiątego sezonu serialu "The Walking Dead", w Polsce znanego jako "Żywe trupy", zostanie wyemitowany w innym terminie. Przełożenie daty jego emisji spowodowane zostało pandemią koronawirusa. Z tego powodu przerwana została praca na wszystkich amerykańskich planach filmowych i serialowych. A co za tym idzie, nie udało się ukończyć na czas finałowego odcinka.
 • The Walking Dead wraca na Steam

  The Walking Dead wraca na Steam

  ​Gry przygodowe z serii The Walking Dead zniknęły ze Steama pod koniec 2018 roku, wraz z upadkiem odpowiedzialnego za ich tworzenie studia Telltale Games. Nowi właściciele - Skybound Games - opublikowali później wszystkie odcinki w Epic Games Store, lecz sklep Valve musiał poczekać dłużej.
 • The Walking Dead: Ostatni odcinek serii z trailerem premierowym

  The Walking Dead: Ostatni odcinek serii z trailerem premierowym

  The Walking Dead: A Telltale Games Series - The Final Season to ostatni sezon zapoczątkowanej w 2012 roku serii gier przygodowych od uznanego studia Telltale Games. Historia dobiega końca - Telltale Games opublikowało trailer ostatniego odcinka serii. Premiera całego sezonu The Walking Dead na nośnikach fizycznych zaplanowana jest na 26 marca. Gra pojawi się na PS4 oraz XONE. Dystrybutorem gry w Polsce jest CDP.
 • Norman Reedus: Święty z Zombielandu

  Norman Reedus: Święty z Zombielandu

  W swej karierze zagrał w ponad 50 filmach i kilkunastu serialach. Sławę przyniosły mu jednak tylko dwie produkcje. W "Świętych z Bostonu" wcielił się w jednego z braci, którzy dostają krwawą misję od Boga. Z kolei w serialu "The Walking Dead" od dziewięciu sezonów broni swoich przyjaciół przed spragnionymi ludzkiego mięsa zombie. W sobotę, 6 stycznia, Norman Reedus obchodzi 50. urodziny.
 • Ostatnie odcinki The Walking Dead trafią na Epic Games Store

  Ostatnie odcinki The Walking Dead trafią na Epic Games Store

  ​Niespodziewany zwrot akcji, obejmujący dwa z ważnych wydarzeń tego roku. Ostatnie odcinki serii The Walking Dead od zamkniętego już studia Telltale Games jednak się ukażą, lecz będą dostępne tylko w sklepie Epic Games Store, stanowiącym najnowszą konkurencję dla Steama.
 • Ostatni sezon The Walking Dead jednak powstanie

  Ostatni sezon The Walking Dead jednak powstanie

  ​Trwa saga związana z upadkiem studia Telltale Games. Studio, które niedawno zwolniło niemal wszystkich pracowników, nie zdoła samodzielnie dokończyć dwóch ostatnich odcinków finałowego sezonu The Walking Dead, lecz seria zostanie dokończona dzięki współpracy ze Skybound Games.
 • Ostatni sezon The Walking Dead dokończyć może inna firma

  Ostatni sezon The Walking Dead dokończyć może inna firma

  ​Telltale, które niedawno zwolniło niemal wszystkich pracowników, nie zdoła samodzielnie dokończyć dwóch ostatnich odcinków finałowego sezonu The Walking Dead. Wiele wskazuje jednak na to, że przygodową produkcję doprowadzić do końca może inne studio - wynika z informacji serwisu Kotaku.
 • Ostatni sezon The Walking Dead jednak powstanie?

  Ostatni sezon The Walking Dead jednak powstanie?

  ​Wczoraj informowaliśmy o smutnym końcu studia Telltale Games, które w wyniku problemów finansowych zostało zamknięte. Zwolniono około 250 pracowników, a wśród skasowanych projektów znalazła się nie tylko przygodówka na bazie serialu Stranger Things, ale także rozpoczęty już, ostatni sezon The Walking Dead.
 • Twórcy The Walking Dead: "W przeszłości zawiedliśmy graczy"

  Twórcy The Walking Dead: "W przeszłości zawiedliśmy graczy"

  Studio Telltale Games, twórcy The Walking Dead i wielu innych, filmowych przygodówek, przechodzą obecnie przez trudny okres. Jest nowy zarząd, spore zwolnienia i rezygnacja - w końcu - z przestarzałego silnika graficznego na rzecz popularnego Unity.

Filmy - The Walking Dead (5)

 • Rewolucja w emisji zagranicznych programów w Polsce

  Polska premiera piątej serii „The Walking Dead”, jednego z najpopularniejszych seriali na świecie, odbyła się na kanale Fox zaledwie kilkanaście godzin po premierze amerykańskiej. Choć to w dalszym ciągu mało popularna praktyka w Polsce, z badań stacji wynika, że w dobie internetu polscy widzowie nie chcą już czekać na możliwość obejrzenia ulubionego programu dłużej niż fani zza oceanu. – Emitowanie w Polsce seriali bezpośrednio po premierach amerykańskich jest obecne w strategii programowej kanału Fox od lat. Wiele naszych tytułów: „The Walking Dead”, „American Horror Story: Freak Show”, „Demony da Vinci”, „The Bridge: Na granicy” pokazujemy naszym widzom kilkanaście godzin po premierze w USA. Widzimy, że taka strategia programowa bardzo się sprawdza i widzowie oczekują od nas, abyśmy pokazywali im świeże premiery natychmiast po ich światowych premierach – mówi Joanna Dolińska, senior brand manager kanałów Fox i Fox Life. Przypadek „The Walking Dead” pokazuje, że polscy widzowie są spragnieni seriali na światowym poziomie, z dużą dawką akcji oraz niejednoznacznymi bohaterami.
 • Daughter wielkimi fanami seriali

  Jak zabijać czas w trakcie przedłużających się tras koncertowych? Muzycy Daughter maniakalnie oglądają seriale.