Muzyka - The Times

Artykuły - The Times (11)

 • Bob Dylan: Łzy i słynny klasyk

  Bob Dylan: Łzy i słynny klasyk

  Rękopis Boba Dylana zostanie wystawiony na aukcję w Nowym Jorku. Tekst ballady "The Times are A-Changin'" może osiągnąć cenę nawet 300 tys. dolarów.
 • Życie The Rolling Stones bez tajemnic

  Życie The Rolling Stones bez tajemnic

  Jeden z założycieli Rolling Stonesów, gitarzysta Keith Richards, ujawnia w swej autobiografii "Życie" (Life), która ma ukazać się w sprzedaży 26 października, wiele nieznanych dotychczas faktów z historii tego słynnego zespołu. Fragmenty książki opublikował w sobotę londyński "The Times".
 • Cicha, niepozorna, uwielbiana w Irlandii

  Cicha, niepozorna, uwielbiana w Irlandii

  "Hipnotyzująca muzyka" - zachwycał się "The Times". Irlandka Lisa Hannigan, która przez siedem lat śpiewała u boku Damiena Rice'a, dziś nie chce o nim rozmawiać. Albumem "Sea Sew" zaczęła nowy etap. Płyta spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem w ojczyźnie Lisy, teraz ukazała się w Polsce. Udało nam się spotkać i porozmawiać z artystką.
 • Gaba Kulka na okładce "The Times"

  Gaba Kulka na okładce "The Times"

  Nie PR, a czysty przypadek zadecydował o tym, że polska wokalistka i kompozytorka Gaba Kulka znalazła się na okładce "The Times" w towarzystwie nowego brytyjskiego premiera Davida Camerona.
 • Queen: Rozstanie po 40 latach?

  Queen: Rozstanie po 40 latach?

  Muzycy zespołu Queen najprawdopodobniej pójdą w ślady Paula McCartneya czy The Rolling Stones i opuszczą wytwórnię EMI.
 • Najważniejsze płyty w historii

  Najważniejsze płyty w historii

  Brytyjski "The Times" pokusił się o sporządzenie listy 20 najważniejszych i najbardziej inspirujących albumów wszech czasów.
 • Kings of Leon dorastają

  Kings of Leon dorastają

  "Because Of The Times" to tytuł trzeciej płyty amerykańskiej grupy Kings of Leon, która ma na koncie koncerty przed takimi sławami jak U2 i Pearl Jam. Nowy materiał rockowych Zielonoświątkowców ukaże się w drugim kwartale roku.
 • Shakira w Bollywoodzie

  Shakira w Bollywoodzie

  Znana wokalistka Shakira jest zainteresowana występem w bollywoodzkim filmie. "The Times of India" poinformowało, że gwiazda uświetni tanecznie produkcję swej hinduskiej przyjaciółki Farah Khan, która jest reżyserką i choreografką ("Jestem przy tobie").
 • Bob Dylan na deskach

  Bob Dylan na deskach

  Musical "The Times They Are A-Changin'" zadebiutuje 25 stycznia 2006 roku na deskach "Old Globe Theatre" w San Diego. Sztuka nie jest jednak historią życia Boba Dylana, autora słynnego utworu, który dał tytuł musicalowi.
 • Kontrowersyjna szopka

  Kontrowersyjna szopka

  Gniewną reakcję przedstawicieli kościołów Wielkiej Brytanii wywołała tegoroczna bożonarodzeniowa scena w słynnym londyńskim muzeum figur woskowych Madame Tussaud - pisze środowy "The Times". Józef ma w niej rysy piłkarza Davida Beckhama, Maria - jego żony Victorii. Zastrzeżenia ma też Watykan.