Film - The Story Of My Life - Historia naszego życia

Artykuły - The Story Of My Life - Historia naszego życia (9)

Zdjęcia - The Story Of My Life - Historia naszego życia (3)

 • film.interia.pl
  "The Story Of My Life. Historia naszego życia": Niezwykła metamorfoza
 • film.interia.pl
  "The Story Of My Life. Historia naszego życia": Niezwykła metamorfoza
 • film.interia.pl
  "The Story Of My Life. Historia naszego życia": Niezwykła metamorfoza

Filmy - The Story Of My Life - Historia naszego życia (12)

 • "The Story Od My Life": Postarzeni Sławomir i Kajra

 • "The Story Of My Life. Historia naszego życia": Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski gośćmi trzeciego odcinka

 • "The Story Of My Life. Historia naszego życia": Żona Piotra Gruszki zdradza, jak się poznali

  Już 26 października w "The Story Of My Life" Piotr Gruszka i Ola Szettel - Gruszka odpowiedzą historię swojej miłości. Ola i Piotr poznali się, gdy ona miała 15, a on 18 lat. Oboje chodzili do tego samego liceum w Częstochowie. Od tamtego czasu są nierozłączni. Zobaczcie przedpremierowo fragment pierwszego odcinka nowej serii "The Story Of My Life. Historia naszego życia". Co zaplanował Piotr, by umówić się z Olą na pierwsze spotkanie? Co dalej działo się z ich życiem i czy miłość to antidotum na strach przed przemijaniem? Jak będą wyglądać ich relacje za 25 i 50 lat i jak się zmienią?
 • "The Story Of My Life. Historia naszego życia": Album rodzinny Piotra Gruszki i jego żony Oli

  Piotr Gruszka i jego żona Aleksandra poznali się jeszcze w liceum i od tego czasu są nierozłączni. On jeździł po świecie i spełniał swoje marzenia grając w siatkówkę, zdobywając kolejne medale. Ona zawsze była przy nim i powinna również dostać medal za stworzenie domu pełnego miłości i wychowanie trójki fantastycznych dzieci. Można powiedzieć, że Piotr i Ola już spędzili ze sobą większość życia, a co ich czeka za 25 i 50 lat? Spróbują to sobie wyobrazić w programie "The Story Of My Life. Historia naszego życia".
 • "The Story Of My Life. Historia naszego życia": Nowy sezon

 • "The Story Of My Life. Historia naszego życia": Mozilowie w finałowym odcinku

  W piątym, finałowym odcinku "The Story Of My Life. Historia naszego życia" niezwykłe emocje przeżyją Dorota i Czesław Mozilowie.
 • "The Story Of My Life": Zapłakana Kurdej-Szatan

  W najbliższy piątek gośćmi czwartego odcinka „The Story Of My Life. Historia naszego życia” będą Barbara Kurdej – Szatan i jej mąż Rafał. Para przeniesie się w czasie o 30 i 60 lat. W naszym materiale wideo gwiazda serialu „W rytmie serca” opowiada o emocjach, które jej towarzyszyły podczas nagrania programu. - Patrzył na mnie tak samo i to było takie miłe. Aż miałam ochotę go zapytać - dalej będziesz mnie kochał, jak tak będę wyglądać? – wspomina wzruszona Basia. Czwarty odcinek „The Story Of My Life. Historia naszego życia” już w piątek 23 marca, godzinie 22:05 w Polsacie.
 • "The Story Of My Life. Historia naszego życia": Zapowiedź 4. odcinka

  Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał przeniosą się w czasie. W show "The Story Of My Life. Historia naszego życia" na chwilę doświadczą starości, a Katarzyna Montgomery przyjrzy się ich życiu 30 i 60 lat później. Jak wyobrażają sobie wspólną przyszłość? Czwarty odcinek programu już 23 marca, o godzinie 22:05, na antenie Polsatu.
 • "The Story Of My Life. Historia naszego życia": Zapowiedź 3. odcinka

  Jan i Lenka Klimentowie są parą od lat - najpierw na parkiecie, potem w życiu prywatnym. W show "The Story Of My Life. Historia naszego życia" przeniosą się w czasie o 25 i 50 lat. Gdy spojrzą w lustro, zobaczą zmarszczki, ale Katarzyna Montgomery porozmawia z nimi nie tylko o fizycznej stronie przemijania.
 • Julia Wieniawa i Antoni Królikowski: Dużo nas różni, nic nas nie dzieli

  Julia Wieniawa i Antoni Królikowski opowiadają, czego dowiedzieli się o sobie, biorąc udział w nowym show Polsatu "The Story of my life. Historia naszego życia", a także wyznają, czy "sodówka" nie uderzyła im do głowy.