The Story Of My Life - Historia naszego życia

Artykuły - The Story Of My Life - Historia naszego życia (11)

Zdjęcia - The Story Of My Life - Historia naszego życia (3)

 • film.interia.pl
  "The Story Of My Life. Historia naszego życia": Niezwykła metamorfoza
 • film.interia.pl
  "The Story Of My Life. Historia naszego życia": Niezwykła metamorfoza
 • film.interia.pl
  "The Story Of My Life. Historia naszego życia": Niezwykła metamorfoza

Filmy - The Story Of My Life - Historia naszego życia (16)

 • The Story Of My Life: Sławomir i Kajra

  Po ogromnym sukcesie 1 edycji programu, zapraszamy na kolejne podróże w czasie! W programie wystąpią znane pary, które połączyła miłość. Nasi goście będą mieli niepowtarzalną okazję, by podejrzeć swoją wspólną przyszłość. Najlepsi specjaliści od charakteryzacji odmienią ich wygląd, dodając im kilkadziesiąt lat. Podczas tej ekspresowej i pełnej emocji wycieczki od chwili obecnej do późnej starości, bohaterom programu będzie towarzyszyła uznana dziennikarka prasowa i telewizyjna - Katarzyna Montgomery. Talk show „Historia naszego życia” stawia na uczucia. Nasi goście zobaczą, jak będą mogli wyglądać za 20 - 30 lat oraz 40 - 60 lat. A dzięki Katarzynie Montgomery skonfrontują się z pytaniami, które skłonią do refleksji nie tylko ich samych, ale również widzów przed telewizorami. Gośćmi piątego odcinka najnowszej, 2. edycji talk show „Historia naszego życia” są: Sławomir i Kajra.
 • The Story Of My Life: Michał Wiśniewski i Dominika Tajner

  Po ogromnym sukcesie 1 edycji programu, zapraszamy na kolejne podróże w czasie! W programie wystąpią znane pary, które połączyła miłość. Nasi goście będą mieli niepowtarzalną okazję, by podejrzeć swoją wspólną przyszłość. Najlepsi specjaliści od charakteryzacji odmienią ich wygląd, dodając im kilkadziesiąt lat. Podczas tej ekspresowej i pełnej emocji wycieczki od chwili obecnej do późnej starości, bohaterom programu będzie towarzyszyła uznana dziennikarka prasowa i telewizyjna - Katarzyna Montgomery. Talk show „Historia naszego życia” stawia na uczucia. Nasi goście zobaczą, jak będą mogli wyglądać za 20 - 30 lat oraz 40 - 60 lat. A dzięki Katarzynie Montgomery skonfrontują się z pytaniami, które skłonią do refleksji nie tylko ich samych, ale również widzów przed telewizorami. Gośćmi czwartego odcinka najnowszej, 2. edycji talk show „Historia naszego życia” są: Michał Wiśniewski i Dominika Tajner.
 • "The Story Od My Life": Postarzeni Sławomir i Kajra

 • The Story Of My Life: Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski

  Podczas tej ekspresowej i pełnej emocji wycieczki od chwili obecnej do późnej starości, bohaterom programu będzie towarzyszyła uznana dziennikarka prasowa i telewizyjna - Katarzyna Montgomery. Talk show „Historia naszego życia” stawia na uczucia. Nasi goście zobaczą, jak będą mogli wyglądać za 20 - 30 lat oraz 40 - 60 lat. A dzięki Katarzynie Montgomery skonfrontują się z pytaniami, które skłonią do refleksji nie tylko ich samych, ale również widzów przed telewizorami. Gośćmi trzeciego odcinka najnowszej, 2. edycji talk show „Historia naszego życia” byli: Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski.