The Returners

Artykuły - The Returners (6)

 • Recenzja Małpa x Mielzky x The Returners "Rottenberg": Najbardziej niepotrzebna płyta świata

  Recenzja Małpa x Mielzky x The Returners "Rottenberg": Najbardziej niepotrzebna płyta świata

  Jeszcze kilka lat temu były to jedne z najgorętszych nazwisk na polskiej, hiphopowej scenie. Obecnie każdy z nich ma swoją ugruntowaną pozycję i "Rottenberg" raczej nic już nie zmieni, a jeśli już to tylko na gorsze.
 • Polski hip hop 2017. Na czyje premiery czekamy?

  Polski hip hop 2017. Na czyje premiery czekamy?

  Poprzedni rok dla fanów polskiego rapu był naprawdę dobry. Świetne płyty wydali m.in. Sarius, PRO8L3M, Małpa, O.S.T.R., Rasmentalism oraz Łona i Webber, a ze swojego poziomu nie zeszli chociażby Bonson, Ten Typ Mes, KęKę i VNM. Czy 2017 rok może być równie dobry dla słuchaczy? Jak najbardziej. Oto lista premier, które mogą wywołać największe zamieszanie.
 • The Returners: Dobre rapy się nie starzeją

  The Returners: Dobre rapy się nie starzeją

  "Chcieliśmy, by przy tym albumie znalazły się osoby, które odpowiadają nam, a nie gawiedzi. To w końcu nasz album i selekcja, która określa właśnie nasz gust i hip hop" - tak wybór gości na płycie "Nowa stara szkoła" podsumował duet producencki The Returners w wywiadzie dla Interii. Ponadto DJ Chwiał i Little opowiedzieli o opóźnieniach przy tworzeniu albumu, współpracy z wykonawcami spoza środowiska hiphopowego oraz odgapianiu trendów ze Stanów Zjednoczonych.
 • Recenzja The Returners "Nowa stara szkoła": Łamacze karków

  Recenzja The Returners "Nowa stara szkoła": Łamacze karków

  Czy po wysłuchaniu ponad siedemdziesięciu minut hiphopowej, polskiej płyty producenckiej nadal da się bujać głową? A potem mieć ochotę odpalić ją jeszcze raz? To nie wydarzyło się od 2002 roku, kiedy to debiutowali Whitehouse. I właśnie się wydarza. Długo czekaliśmy aż Returnersi wyjdą z własnym albumem, ale było warto.
 • Włodi i Otsochodzi w utworze "ćpuNY"

  Włodi i Otsochodzi w utworze "ćpuNY"

  The Returners przygotowują się do wydania albumu "Nowa stara szkoła". Przed premierą wypuścili do sieci wspólny utwór Włodiego i Otsochodzi.
 • The Returners razem z Małpą (klip "Sekrety")

  The Returners razem z Małpą (klip "Sekrety")

  Duet producencki The Returners zaprezentował kolejny klip promujący album "Nowa stara szkoła". W teledysku "Sekrety" gościnnie pojawił się Małpa.