'The Mandalorian'

Artykuły - 'The Mandalorian' (11)

 • Mark Hamill wystąpił w serialu „The Mandalorian”, ale nikt się nie zorientował

  Mark Hamill wystąpił w serialu „The Mandalorian”, ale nikt się nie zorientował

  Aktor w ubiegłym miesiącu zapowiedział, że nigdy już nie wcieli się w Luke’a Skywalkera, a przy tym ciepło wyrażał się o innych produkcjach Disneya z uniwersum „Gwiezdnych wojen”. Teraz wiadomo dlaczego.
 • Prace nad "The Mandalorian" bez opóźnień

  Prace nad "The Mandalorian" bez opóźnień

  "The Mandalorian" to jedna z tych produkcji, do której zdjęcia udało zakończyć się przed zamknięciem planów filmowych z powodu pandemii COVID-19. Z tego względu, choć jeszcze nie padły żadne konkretne daty, jego premiera nie powinna być opóźniona. Potwierdza to showrunner i reżyser popularnego serialu, Jon Favreau.
 • Złote Globy 2021: Pedro Pascal bez szans na nominację

  Złote Globy 2021: Pedro Pascal bez szans na nominację

  Regulamin wyznaczający zasady, które należy spełnić, by mieć szansę na nominację do Złotych Globów został uzupełniony o nowy podpunkt. "Role wyłącznie głosowe nie mogą kwalifikować się do żadnych nagród w kategoriach aktorskich" - ogłosiło Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej, które przyznaje nagrody.
 • W kogo wcieli się Timothy Olyphant w serialu "The Mandalorian"?

  W kogo wcieli się Timothy Olyphant w serialu "The Mandalorian"?

  Timothy Olyphant to jeden z ostatnich nabytków obsadowych serialu platformy Disney+ "The Mandalorian". Dołączył on do nowych twarzy, które zobaczymy w drugim sezonie - Michaela Biehna, Rosario Dawson, Temuery Morrisona oraz Katee Sackoff. Kogo zagra aktor?
 • Timothy Olyphant w serialu "The Mandalorian"

  Timothy Olyphant w serialu "The Mandalorian"

  Powiększa się obsada drugiego sezonu flagowego serialu platformy streamingowej Disney+ "The Mandalorian". Jak podaje serwis "The Hollywood Reporter", wystąpi w nim Timothy Olyphant. Nie wiadomo, w kogo wcieli się gwiazdor, którego w ubiegłym roku można było zobaczyć w filmie Quentina Tarantino "Pewnego razu... w Hollywood".
 • Drugi sezon "The Mandalorian" bez opóźnień

  Drugi sezon "The Mandalorian" bez opóźnień

  Choć dokładna data premiery drugiego sezonu serialu "The Mandalorian" nie jest jeszcze znana, to od dawna mówi się, że produkcja zadebiutuje na platformie Disney+ w październiku tego roku. Czekający na nią fani nie muszą się obawiać tego, że z powodu koronawirusa termin ten może zostać przesunięty. Najlepiej poinformowany w tej kwestii nowy prezes Disneya Bob Chapek zapewnił w wywiadzie dla CNBC, że pandemia w żaden sposób nie opóźni tej premiery.
 • Ruszyły prace nad trzecim sezonem serialu "The Mandalorian"

  Ruszyły prace nad trzecim sezonem serialu "The Mandalorian"

  Choć drugi sezon hitowego serialu platformy Disney+ "The Mandalorian" będzie miał premierę dopiero w październiku tego roku, twórcy serialu przygotowują się już do realizacji trzeciej serii. Jak informuje portal "Variety", Jon Favreau rozpoczął pisanie scenariuszy odcinków kolejnej transzy, powstają też projekty scenografii.
 • Powstał ośmioodcinkowy dokument o serialu Disneya "The Mandalorian"

  Powstał ośmioodcinkowy dokument o serialu Disneya "The Mandalorian"

  Od 4 maja widzowie platformy streamingowej Disney+ będą mogli zobaczyć dokument, którego tematem będzie najpopularniejszy serial, jaki się tam obecnie znajduje – „The Mandalorian”. Umiejscowiona w uniwersum „Gwiezdnych wojen” produkcja zyskała popularność dzięki postaci Baby Yody, który jest jednym z jego bohaterów.
 • ​Michael Biehn w serialu "The Mandalorian"

  ​Michael Biehn w serialu "The Mandalorian"

  Powiększa się obsada hitu platformy streamingowej Disney+, czyli osadzonego w świecie "Gwiezdnych wojen" serialu "The Mandalorian". Po Rosario Dawson dołączył do niej Michael Biehn. Aktor najbardziej znany jest z roli Kyle'a Reese'a w filmie Jamesa Camerona "Terminator".
 • Drugi sezon serialu Disneya "The Mandalorian" jesienią 2020 roku

  Drugi sezon serialu Disneya "The Mandalorian" jesienią 2020 roku

  Showrunner i autor głównej lokomotywy serwisu streamingowego Disney+ Jon Favreau potwierdził za pośrednictwem Twittera, że jesienią 2020 roku będzie tam można zobaczyć drugi sezon "The Mandalorian". To określany mianem kosmicznego westernu serial, którego akcja dzieje się w świecie "Gwiezdnych wojen".