The Dumplings

Synonimy:
duet,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - The Dumplings (1270)

Filmy - The Dumplings (19)

 • Tworzy zgrany duet ze... słoniem

  Rene Casselly jest opiekunem oraz trenerem dzikich zwierząt i kontynuuje rodzinną tradycję. Chłopak wystąpił m.in. w niemieckim reality show pt. "Team Ninja Warrior". Casselly potrafi zbudować zaufanie u zwierząt, z którymi występuje. Tym razem wrzucił do sieci nagranie wideo, na którym prezentuje swoje umiejętności akrobatyczne przy pomocy słonia. (STORYFUL/x-news)
 • Jeden gra, drugi śpiewa. Duet idealny?

  Pudel chciał dołączyć do mężczyzny podczas jego przygotowań do występu. Kiedy on grał na saksofonie, pupil "śpiewał". Duet idealny?
 • Pamiętacie Shazzę? Wraca w wielkim stylu!

  Shazza, czyli Magdalena Pańkowska, została swego czasu okrzyknięta „królową disco polo”. Znana jest z takich przebojów, jak „Baiao Bongo”, „Bierz co chcesz” czy „Egipskie noce”. Tyle lat na scenie, a Shazza wciąż tak samo młoda i piękna – tak przywitała swoją rozmówczynię Paulina Koziejowska w TV.Disco, i trudno się z nią nie zgodzić! Shazza wyjawiła Paulinie, jaki jest jej przepis na dobrą formę. Opowiedziała również, gdzie była, jak jej nie było, i zapowiedziała swój nowy album, na którym znalazł się jej duet z Michałem Gielniakiem. Dużo więcej ciekawostek na temat Shazzy na antenie TV.DISCO, w wywiadzie z Michałem Gielniakiem, z którym piosenkarka wspólnie nagrała teledysk do piosenki „Powiedz, że mnie kochasz”.
 • MashMish o muzyce, miłości i cudach

  MashMish to polski duet kompozytorski, który tworzą wokalistka Gosia Bernatowicz (córka Ewy Kasprzyk) i pianista Marcin Kuczewski. Gosia i Marcin są finalistami drugiej edycji "Must Be The Music - Tylko Muzyka". 16 października 2012 roku ukazała się debiutancka płyta zespołu.