The Crown

Artykuły - The Crown (39)

 • Emma Corrin o roli księżnej Diany

  Emma Corrin o roli księżnej Diany

  Gdy ujawniono, że to Emma Corrin wcieli się w uwielbianą na całym świecie księżną Dianę w czwartym sezonie serialu "The Crown", nazwisko nikomu nieznanej dotąd brytyjskiej aktorki znalazło się nagle na ustach wszystkich. Artystka, która zagra młodą Lady Di przyznaje, że od dawna jest zafascynowana postacią tragicznie zmarłej arystokratki.
 • "The Crown" bez Meghan i Harry'ego

  "The Crown" bez Meghan i Harry'ego

  Opowiadający o losach brytyjskiej rodziny królewskiej serial "The Crown" zakończy się na szóstym sezonie. Wiadomo nie od dzisiaj, że jego twórcy nie zamierzają opowiedzieć w nim o najnowszych wydarzeniach związanych z Windsorami. Tym samym nie ma co liczyć, że w "The Crown" pojawią się np. ostatnie zawirowania związane z księciem Andrzejem czy księciem Harrym i jego żoną Meghan Markle. W wywiadzie dla "The Hollywood Reporter", twórca i showrunner "The Crown" Peter Morgan wyjaśnia przyczyny takiej decyzji.
 • Elizabeth Debicki jako księżna Diana

  Elizabeth Debicki jako księżna Diana

  Autorzy jednego z najpopularniejszych seriali Netfliksa, poświęconego brytyjskiej rodzinie królewskiej "The Crown", systematycznie dzielą się za pośrednictwem mediów społecznościowych najnowszymi informacjami dotyczącymi tej produkcji. A tych jest dużo, biorąc pod uwagę drogę, jaką obrali, zmieniając całkowicie obsadę co dwa sezony. Do kolejnej i prawdopodobnie ostatniej takiej zmiany dojdzie pomiędzy sezonami czwartym i piątym.
 • Olivia Colman: Królowa będzie niezadowolona

  Olivia Colman: Królowa będzie niezadowolona

  "Prawdopodobnie pomyśli, że moja interpretacja jest całkowicie błędna. I zmieni kanał" - mówi z niepokojem Olivia Colman o brytyjskiej królowie Elżbiecie II, w którą wcieliła się w serialu "The Crown". Dodaje też, że praca w tej produkcji była dla niej źródłem ogromnego stresu.
 • Jonathan Pryce w "The Crown"

  Jonathan Pryce w "The Crown"

  Pojawiły się nowe informacje na temat kolejnej serii bijącego rekordy popularności serialu "The Crown". Według najświeższych doniesień, do obsady głośnej produkcji Netfliksa dołączył właśnie znany z "Gry o tron" Jonathan Pryce. Wcieli się on w księcia Filipa.
 • Piąty sezon "The Crown" najwcześniej w 2022 roku

  Piąty sezon "The Crown" najwcześniej w 2022 roku

  Zdjęcia do piątego sezonu popularnego serialu Netfliksa "The Crown" nie rozpoczną się wcześniej niż w czerwcu przyszłego roku. Oznacza to, że w 2021 roku nie będą gotowe żadne nowe odcinki serialu, którego czwarty sezon ma zadebiutować jesienią 2020 roku.
 • Serial "The Crown" dłuższy niż zapowiadano

  Serial "The Crown" dłuższy niż zapowiadano

  Peter Morgan, twórca jednego z najpopularniejszych seriali Netfliksa - "The Crown", zmienił zdanie w kwestii długości trwania tej produkcji. Od jakiegoś czasu zapowiadano, że zakończy się ona na piątym sezonie. Informacje te są już jednak nieaktualne. Morgan poinformował, że widzowie będą mogli liczyć na sezon numer sześć!
 • Lesley Manville w serialu "The Crown"

  Lesley Manville w serialu "The Crown"

  Poznaliśmy nazwisko aktorki, która wcieli się w księżniczkę Małgorzatę w kolejnej odsłonie serialu "The Crown". Będzie to Lesley Manville, gwiazda nominowana do Oscara za rolę w dramacie "Nić widmo".
 • Josh O'Connor: Wiedział, że zagra księcia Karola

  Josh O'Connor: Wiedział, że zagra księcia Karola

  Jednym z najjaśniejszych punktów trzeciego sezonu serialu "The Crown", który na Netfliksie pojawił się w zeszłym roku, był grający księcia Karola Josh O'Connor. Aktor nie ma wątpliwości, że w dostaniu tej roli pomogły mu... odstające uszy.
 • Gillian Anderson jako Margaret Thatcher w "The Crown"

  Gillian Anderson jako Margaret Thatcher w "The Crown"

  Trudno ją odróżnić od oryginału - wygląda jak Margaret Thatcher. Jeśli Gillian Anderson zagra byłą brytyjską premier równie dobrze, jak jest na nią ucharakteryzowana, to będzie najjaśniejszą gwiazdą czwartego sezonu serialu "The Crown".

Filmy - The Crown (1)