testy samochodów

Artykuły - Testy samochodów (4)

 • Akcjonariusze Renaulta zaniepokojeni!

  Akcjonariusze Renaulta zaniepokojeni!

  -Francuski koncern motoryzacyjny Renault poinformował wczoraj, że w trakcie przeprowadzonych przez władze śledcze rewizji w trzech jego placówkach nie znaleziono "żadnych dowodów na wyposażanie pojazdów Renault w urządzenie udaremniające".
 • Podstawowa Skoda Fabia Combi – wielki bagażnik i malutki silnik

  Podstawowa Skoda Fabia Combi – wielki bagażnik i malutki silnik

  Na rynku dostępne jest całe mnóstwo samochodów klasy B, ale niemal wszystkie występują tylko jako hatchbacki. Jeśli ktoś potrzebuje nieco więcej praktyczności i pojemniejszy bagażnik ma do wyboru zaledwie trzy propozycje. Postanowiliśmy sprawdzić najnowszą z nich, czyli Skodę Fabię Combi.
 • Cayenne i giulietta

  Zapraszamy na filmy przedstawiające przedpremierowe testy samochodów, które zadebiutują na salonie w Genewie.
 • Ford testuje Focusy na śniegu

  Rajdowy zespół Forda wybrał się do Szwecji by, w zimowych warunkach przeprowadzić testy samochodów przed lutowym rajdem Szwecji.

Filmy - Testy samochodów (42)

 • Skoda w podróży do Pragi

  Tym razem Juliusz Szalek zabiera najnowszy model Skody Karoq w podróż do Pragi. Ten samochód doskonale sprawdza się również w długich trasach - drobne usprawnienia i interesujące wyposażenie sprawia, że jazda jest jeszcze przyjemniejsza!
 • Lancia Thema, czyli Amerykanin, który udaje Włocha

  Kawał auta... Do samochodów, wobec których bez chwili wahania można użyć tego określenia z pewnością należy Lancia Thema. Więcej informacji o tym samochodzie, znajdziesz w serwisie motoryzacja.interia.pl
 • Honda Civic Type R

  Honda pracuje nad najmocniejszą wersją modeli Civic, tradycyjnie oznaczoną Type R. Samochód jest testowany m.in. na torze Nurburgring.
 • W210 czyli "okularnik"

  Mercedes klasy E typoszeregu W210 - tzw. "okularnik" - to popularne auto na rynku wtórnym. Ma jednak kilka słabych punktów. Na co zwracać uwagę przy zakupie?