testy

Artykuły - Testy (1216)

Filmy - Testy (4)

 • Volkswagen Tiguan

  Samochody Volkswagena to klasa sama w sobie. Tym razem Juliusz Szalek, dziennikarz motoryzacyjny, prezentuje jeden z najpopularniejszych dziś samochodów tej niemieckiej marki - oto Volkswagen Tiguan, którego już pierwsze wersje zdobyły uznanie ekspertów motoryzacji. Co kryje w sobie ten przepiękny samochód?
 • Skoda Karoq we Frankfurcie

  Skoda Karoq to nowy crossover, mniejszy brat Kodiaqa. Jaki jest ten samochód?
 • Thomas żył jedynie 6 dni. Rodzice nie pozwolili, by jego śmieć poszła na marne

  Thomas Gray, przez wzgląd na śmiertelną wrodzoną wadę, żył jedynie 6 dni. Krótkie życie noworodka miało wielki wpływ na rozwój nauki. Rodzice chłopca przez lata nie wiedzieli, że dzięki oddaniu jego zdrowej tkanki do badań, udało się dokonać ważnych odkryć. Jego mama, Sarah Gray postawiła sobie za cel sprawdzenie, co stało się z oczami i wątrobą jej synka. Inaczej niż w przypadku przeszczepu organów, rodziny, które zdecydują przekazać narządy do celów naukowych, bardzo rzadko znają wyniki badań. A naukowcy nieczęsto wiedzą, kto był dawcą ich próbek.
 • Reporter RMF FM rozwiązuje nowy egzamin na prawo jazdy

  Z nowym egzaminem teoretycznym na prawo jazdy postanowił zmierzyć się reporter RMF FM Krzysztof Kot. Zachęcamy do obejrzenia filmu i sprawdzenia swojej wiedzy!