testy

Artykuły - Testy (687)

Filmy - Testy (8)

 • Kubica o testach w Bahrajnie. Co było nie tak? (ELEVEN SPORTS). WIDEO

  Początek sezonu dla Robert Kubica i całego teamu Williamsa nie jest najlepszy. Polak w pierwszych dwóch wyścigach zajął ostatnie miejsca. Jego bolid wciąż pozostawia wiele do życzenia. Co po weekendzie w Bahrajnie ma do powiedzenia polski kierowca?
 • Uniwersalny kompakt na każde wyzwanie - Ford Focus

  Kiedy wybieramy nowy samochód, zwykle chcemy, by spełniał jak najwięcej z naszych kryteriów - nie ma może samochodu idealnego, dlatego wielu z nas decyduje się na rozsądny kompromis pomiędzy ceną a funkcjonalnościami. Okazuje się jednak, że dziś trafić na nowy samochód, który dostępny będzie w przeróżnych opcjach, zaspokajających zdecydowaną większość potrzeb klientów, jest bardzo proste. Taki jest choćby nowy Ford Focus - poznajcie jego nową odsłonę!
 • Kompakt w wersji premium - Ford Focus

  Kompaktowe samochody robią coraz większą furorę u klientów - ale myli się ten, kto myśli, że są to wyłącznie niewielkie auta, przeznaczone głównie do jazdy po mieście. Czym mogą zaskoczyć nas dziś producenci samochodów kompaktowych? I jaki jest najnowszy Ford Focus?
 • Rosja testuje w Kazachstanie nowy system obrony antyrakietowej

  Rosyjskie ministerstwo obrony poinformowało, że nowy system obrony antyrakietowej pomyślnie przeszedł testy na poligonie Sary Shagan w Kazachstanie. Nowy system ma być w stanie strącić wrogie rakiety i ciężkie bombowce oraz zniszczyć okręty wojenne. Poinformowano, że rakiety trafiały z „zaplanowaną celnością”. (RUPTLY/x-news)