tester

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Tester (program TV 4) ,

Artykuły - Tester (14)

 • Zarobki testerów oprogramowania w 2017 roku

  Zarobki testerów oprogramowania w 2017 roku

  Poza główną grupą stanowisk związanych z tworzeniem oprogramowania, w firmach z branży IT niezbędni są pracownicy zajmujący się weryfikacją poprawności kodu. Testerzy oprogramowania są "filtrem" pomiędzy programistami a finalnym użytkownikiem danego produktu. To testerzy starają się zidentyfikować błędy, tak aby nie wpływały one na użyteczność gotowego programu.
 • Nowe zawody kuszą wysokimi wynagrodzeniami

  Nowe zawody kuszą wysokimi wynagrodzeniami

  Rynek pracy bardzo dynamicznie się zmienia. Wiele zawodów, które obecnie są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstw i gospodarki, jeszcze 10 lat temu nie istniały, a za kilkanaście mogą być już mało atrakcyjne. Potrzebne są nowe kompetencje i specjalistyczna wiedza. Jak pokazują analizy Work Service, szczególnie te w dziedzinie nowych technologii.
 • Braster pozyskał 9,097 mln zł na rozwój urządzenia Braster Tester

  Braster S.A. - polska spółka wykorzystująca ciekłokrystaliczną termografię kontaktową w diagnostyce raka piersi - pozyskała dofinansowanie w wysokości 9,097 mln zł. Środki, które w ramach programu INNOMED przyznało Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, będą przeznaczone na dopracowanie innowacyjnego w skali świata urządzenia Braster Tester służącego do cyfrowej rejestracji obrazów termograficznych chorób piersi kobiet oraz badania porównujące skuteczność urządzenia względem standardowych metod diagnostycznych raka piersi. Jest to kolejny krok przybliżający spółkę do wprowadzenia urządzenia Braster Tester na rynkach światowych.
 • Student szuka pracy. Dorobić do stypendium można wszędzie

  Student szuka pracy. Dorobić do stypendium można wszędzie

  Marzą o pracy w dużej korporacji, własnej firmie czy urzędzie, ale w czasie studiów chwytają się każdego zajęcia: stoją za barem, sprzątają biura, są fordanserkami, korepetytorami i... rozbieraczami. W ten sposób studenci potrafią dorobić do stypendium nawet 2000 zł, wynika z analizy serwisu Tablica.pl. Jaka praca się opłaca?
 • Tester oprogramowania - największe zarobki w Małopolsce

  Tester oprogramowania - największe zarobki w Małopolsce

  W 2012 roku testerzy oprogramowania zarabiali przeciętnie 5100 zł brutto. Na większe płace mogli liczyć ci pracujący w województwie małopolskim. Tam zarobki testerów były najwyższe - wynika z raportu "Wynagrodzenia na stanowiskach IT w 2012 roku", wydanego przez Sedlak & Sedlak.
 • Spróbuj innej, mocno nietypowej pracy!

  Spróbuj innej, mocno nietypowej pracy!

  Ten rok był zdecydowanie lepszy na szukanie pracy niż poprzedni. Jak szacuje portal Pracuj.pl, liczba ofert w tym serwisie wzrosła do tej pory o ponad 40 proc., w porównaniu z rokiem 2009. Choć większość propozycji dotyczyła typowych stanowisk dla specjalistów, to wśród ponad 220 tysięcy propozycji, znalazły się też mniej znane, jak: nocny audytor, sms copywriter, trener aplikacji mobilnych, tester dili czy tester destynacji.
 • Spełnienie warunku dotyczącego umowy inwestycyjnej w innowacyjne przedsięwzięcie

  Raport bieżący nr 1/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Spółki Doradztwo Gospodarcze DGA S.A. informuje, że w dniu 5 stycznia 2010 roku powziął informację, że 31 grudnia 2009 r. Spółka zależna BRASTER Sp. z o.o. dokonała zgłoszenia urządzenia o nazwie Tester BRASTER"�˘ do rejestru wyrobów medycznych prowadzonego przez Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. W konsekwencji
 • The Tester - reality show dla graczy!

  The Tester - reality show dla graczy!

  Tego jeszcze nie było. Amerykański oddział Sony startuje z reality show, w którym grupa graczy poddana zostanie najróżniejszym testom.
 • Chcesz grać w The Sims Online wcześniej?

Filmy - Tester (1)