test coopera

Artykuły - Test coopera (6)

 • Na stadionie AWF Kraków możesz wziąć udział w Teście Coopera

  Na stadionie AWF Kraków możesz wziąć udział w Teście Coopera

  ​W najbliższą sobotę (20 maja), w godz. 10-13 na stadionie krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego (Al. Jana Pawła II 78) każdy, za darmo, będzie mógł sprawdzić swoją kondycję, poprzez udział w Teście Coopera.
 • Dla biegaczy wiosenny test Coopera w Krakowie!

  Dla biegaczy wiosenny test Coopera w Krakowie!

  W sobotę 16 maja na stadionie lekkoatletycznym AWF Kraków zostanie przeprowadzona kolejna próba wytrzymałościowa, polegająca na 12-minutowym nieprzerwanym biegu. Wszystkich mieszkańców Małopolski zapraszamy w godzinach od 10 do 16 na bieżnię przy al. Jana Pawła II 78.
 • Porównaj swoją kondycję do najlepszych sportowców!

  Porównaj swoją kondycję do najlepszych sportowców!

  Wydolność to zdolność do prowadzenia wysiłku, bez wyraźnych objawów zmęczenia. Najprościej można ją podzielić na tlenową i beztlenową. Ta pierwsza, znacznie popularniejsza, dotyczy wysiłków długotrwałych, trwających od kilku minut do kilkunastu godzin. Druga ocenia zdolności organizmu do wykonywania krótkich wysiłków trwających do 30 sekund.
 • Blisko tysiąc uczestników w krakowskim Teście Coopera

  Blisko tysiąc uczestników w krakowskim Teście Coopera

  Przeprowadzony przez AZS AWF Masters Kraków pod patronatem INTERIA.PL sobotni Test Coopera zakończył się pełnym sukcesem: blisko tysiąc uczestników, świetna pogoda, znakomite wyniki i tłum ludzi w każdym wieku zarażonych bieganiem, dbaniem o kulturę fizyczną.
 • AZS AWF Masters Kraków zaprasza na Test Coopera

  AZS AWF Masters Kraków zaprasza na Test Coopera

  Bieganie robi zawrotna karierę w naszym kraju. To fakt. Dlatego tym bardziej warto sprawdzić się w Teście Coopera - pisze jego organizator trener AZS AWF Masters Kraków - Dariusz Kaczmarski. W Krakowie test zostanie zorganizowany w sobotę, 19 października w godz. 10-15 na stadionie AWF (al. Jana Pawła II 78).
 • Test Coopera w Krakowie dla każdego!

  Test Coopera w Krakowie dla każdego!

  Moda na bieganie to coraz bardziej zauważalne zjawisko. Tragedia biegacza podczas "Biegnij Warszawo" daje sygnał, że ten sport należy uprawiać rozsądnie i najlepiej pod kierunkiem doświadczonych trenerów. Właśnie tacy fachowcy organizują w Krakowie Test Coopera. W sobotę, 19 października, na stadionie krakowskiej AWF każdy będzie mógł się sprawdzić.

Filmy - Test coopera (1)

 • Dariusz Kaczmarski: Trzeba biegać z głową

  - Spawdźcie się najpierw w Teście Coopera, a dopiero później startujcie w biegach ulicznych, maratonach - apeluje trener AZS AWF Masters Kraków Dariusz Kaczmarski.