test

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
test (test) ,

Artykuły - Test (23)

 • Logitech G915 TKL - test

  Logitech G915 TKL - test

  Sprawdzamy nową, odchudzoną wersję cenionej klawiatury dla graczy. Czy Logitech G915 TKL pozbawiona klawiszy numerycznych jest równie udana, co jej standardowa wersja?
 • Ford Edge - nowicjusz, który zostanie prymusem?

  Ford Edge - nowicjusz, który zostanie prymusem?

  Nowy SUV Forda, to samochód, który wymyka się klasyfikacjom i w wielu aspektach zdaje się przeczyć swojemu rodowodowi. Wszystko to jednak z korzyścią dla przyszłych kupujących.
 • Mitsubishi ASX 1.6 DiD - lepiej jeździ, niż wygląda

  Mitsubishi ASX 1.6 DiD - lepiej jeździ, niż wygląda

  Mitsubishi ASX powoli zaczyna się starzeć. Ma już 6 lat, a ubiegłoroczny lifting nie zmienił znacząco jego wyglądu. Producent uatrakcyjnił jednak gamę silnikową - jeździliśmy nową wersją 1.6 DiD, która zrobiła na nas bardzo dobre wrażenie.
 • Tragiczne skutki testu leku: Nowe fakty

  Tragiczne skutki testu leku: Nowe fakty

  Śmiercią mózgową jednej osoby i hospitalizacją pięciu innych zakończył się we Francji kliniczny test eksperymentalnego leku portugalskiej firmy Bial - poinformowała w piątek francuska minister zdrowia Marisol Touraine. Prokuratura wszczęła śledztwo. Wbrew pierwszym doniesieniom mediów - substancja czynna, którą testowano, nie zawiera marihuany
 • Mercedes CLA 200 Shooting Brake - tylko nie mów o nim "kombi"

  Mercedes CLA 200 Shooting Brake - tylko nie mów o nim "kombi"

  Mercedes sukcesywnie zmienia swoją paletę modelową tak, aby przemawiała ona do osób szukających aut dynamicznych i o nietuzinkowej stylistyce. Jednym z najlepszych przykładów tej strategii jest kompaktowy CLA Shooting Brake.
 • RMF24: Szóstoklasiści nie pisali sprawdzianu. Zawiniła szkoła

  RMF24: Szóstoklasiści nie pisali sprawdzianu. Zawiniła szkoła

  To błąd popełniony przez szkołę sprawił, że szóstoklasiści z Brzustowa w Łódzkiem jako jedyni w Polsce nie zdawali egzaminu - wynika z ustaleń kuratorium oświaty.
 • Prosty test zdrowia - sprawdź kolor języka

  Prosty test zdrowia - sprawdź kolor języka

  Wygląd języka może być wyznacznikiem kondycji organizmu! Potwierdza to wielu specjalistów.
 • Przed złotym tydzień obfity w publikacje, możliwy test na 4,30/EUR

  Przed złotym tydzień obfity w publikacje, możliwy test na 4,30/EUR

  W bieżącym tygodniu rynki czeka publikacja wielu danych makroekonomicznych, co sprzyjać będzie zwiększonej zmienności kursu złotego - oceniają analitycy. Ich zdaniem, przed weekendem złoty może testować poziom 4,30 za euro. Najistotniejsze informacje dla krajowego rynku obligacji przyjdą z USA.
 • Test dopiero przed rynkami

  Nie można jeszcze przesądzać, że po piątkowym odbiciu wszystko wróciło do normy, bo indeksy muszą jeszcze pokonać ostatnie szczyty. W poniedziałek dokonał już tego Nikkei.
 • Dziś wielki test o Europie! Sprawdź się!

  Dziś wielki test o Europie! Sprawdź się!

  Dziś o 20.25 zapraszamy przed ekrany telewizorów do programu 1 TVP, na Wielki Test o Europie zrealizowany we współpracy z Ministerstwem Rozwoju Regionalnego. To pierwszy sprawdzian wiedzy Polaków o funduszach europejskich i Europie.

Filmy - Test (7)