Tesla Model 3

Artykuły - Tesla Model 3 (5)

 • Tesla Model 3 z kamerą w środku – po co?

  Tesla Model 3 z kamerą w środku – po co?

  Jeśli zastanawiałeś się po co w Tesli Model 3 jest wbudowana kamera wewnątrz pojazdu, Elon Musk właśnie wyjaśnił całą sytuację.
 • Tesla w trakcie testów zderzeniowych

  Tesla w trakcie testów zderzeniowych

  Amerykańska firma zaprezentowała wszystkim jak testuje swoje modele pod katem wypadków. Wszystko w celu poprawy bezpieczeństwa.
 • Polski "silnik na wodę" może zrewolucjonizować elektromobilność

  Polski "silnik na wodę" może zrewolucjonizować elektromobilność

  Elektromobilność jest coraz powszechniejsza, jednak wciąż na rynku istnieją pewne bariery, takie jak zbyt małe zasięgi pojazdów elektrycznych, czy żywotność baterii. Twórcy innowacyjnego modułu napędowego wykorzystującego silnik elektryczny i pompę wysokociśnieniową. Stojący za projektem Polacy mają jednak nadzieję, że technologia trafi wkrótce do samochodów osobowych.
 • Tesla zniechęca klientów do czekania na Model 3?

  Tesla zniechęca klientów do czekania na Model 3?

  Próba wyciągnięcia od klientów znacznie większych pieniędzy, czy zwiastun problemów z wprowadzeniem na rynek nowego samochodu?
 • Tesla Model 3 oficjalnie

  Tesla Model 3 oficjalnie

  Na specjalnym pokazie w swoim centrum projektowym w Hawthorne w Kalifornii Tesla oficjalnie zaprezentowała długo wyczekiwany, podstawowy, Model 3.

Filmy - Tesla Model 3 (1)

 • Technologia ratuje życie. Autopilot wykrył spowite w ciemnościach niedźwiedzie

  Tesla Model 3 Performance to auto, które może być prowadzone przez autopilota. Ta technologiczna nowinka w założeniu miała ratować życie i rzeczywiście tak się dzieje. Auto jadące na autopilocie po pustej drodze prowadzącej z Utah do Montany (Stany Zjednoczone) samo się zatrzymało wykrywając na swej drodze rodzinę niedźwiedzi. Samochód zatrzymał się w bezpiecznej odległości pozwalając zwierzakom na powrót do lasu. Bez autopilota mogłoby okazać się to niemożliwym, gdyż pojazd pędził z prędkością ponad 80 kilometrów na godzinę, a w zupełnej nocnej ciemności niedźwiedzie były niewidoczne. (STORYFUL/x-news)