Tesla

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Tesla (producent samochodów ) ,

Artykuły - Tesla (126)

Filmy - Tesla (4)

 • Netflix, Facebook i Tesla należą do grupy jadowitego węża

  Nowy indeks giełdowy, który dotyczy zaledwie 10 spółek, ale bardzo rozpoznawalnych i dynamicznych, powstał dlatego, aby można było zarabiać także na spadkach kursów akcji. To się bardzo dobrze sprawdziło w ostatnich miesiącach.
 • Do 2025 roku europejski rynek baterii będzie wart 250 mld euro

  Europejski rynek baterii wykorzystywanych w samochodach elektrycznych czy systemach sieciowych w połowie przyszłej dekady będzie wart już około 250 mld euro – pięciokrotnie więcej niż obecnie, a globalne zapotrzebowanie sięgnie nawet 600 GWh. Eksperci podkreślają, że to branża z ogromnym potencjałem, dlatego Komisja Europejska zamierza przeznaczyć na rozwinięcie europejskiego rynku baterii około 2 mld euro, zanim palmę pierwszeństwa w tym sektorze przejmą azjatyccy i amerykańscy – z Teslą na czele – producenci nowoczesnych ogniw litowo-jonowych, które zdominowały rynek.
 • Dron vs. transformator tesli

  Eksperymenty naukowe mogą być bardzo widowiskowe. Na powyższym materiale wideo pokazano, jak transformator Tesli "złapał" zdalne sterowanego robota.
 • Tesla w Krakowie

  Według ekspertów do 2025 r. udział samochodów z napędem elektrycznym w ogólnej sprzedaży nowych aut nie przekroczy 15 proc. Mało. Bardzo mało. A na filmie... elektryczna tesla.