Muzyka - terroryści

Artykuły - Terroryści (5)

 • "Przypraw to wiecznością"

  "Przypraw to wiecznością"

  Religia, duchowość, terroryzm i wsparcie papieża - to jedne z wielu tematów poruszonych w książce "Bono o Bono" autorstwa francuskiego dziennikarza Michki Assayas. Przeczytaj obszerne fragmenty.
 • Terroryści polują na Madonnę?

  Terroryści polują na Madonnę?

  Kolejna gwiazda znalazła się na celowniku terrorystów.
 • Terroryści grożą Eminemowi

  Terroryści grożą Eminemowi

  Teledysk do utworu "Without Me", w którym Eminem m.in. wciela się w postać Osamy bin Ladena przysporzył mu sporych kłopotów. Zwolennicy organizacji Al-Kaida zaczęli bowiem przesyłać pod adresem rapera listy z pogróżkami. Dlatego idąc za radą FBI raper zdecydował się wzmocnić ochronę wokół siebie i swojej rodziny.
 • Mary J. Blige i terroryści

  Mary J. Blige i terroryści

  Mary J. Blige, amerykańska wokalistka, która niedawno wydała swój kolejny album "No More Drama", odwołała koncert we Włoszech. Powodem decyzji była informacja o zagrożeniu atakami terrorystycznymi, do których może dojść w tym kraju w ciągu najbliższych dni.
 • "Muzyczni terroryści"

  "Muzyczni terroryści"

  Nazwisko Maxa Cavalery zawsze kojarzyć się będzie z grupą Sepultura. Jej były lider od dłuższego czasu próbuje się jednak uwolnić od utożsamiania go wyłącznie z tym zespołem. Całą swą energię wykorzystuje pracując z formacją Soulfly. Przy okazji wizyty zespołu w Polsce o współpracy z Tomem Arayą, znaczeniu słowa „prymitywny” i przyszłości rocka z Maxem rozmawiał Konrad Sikora