Film - terroryści

Artykuły - Terroryści (6)

 • Brüno kontra terroryści

  Brüno kontra terroryści

  Brytyjski komik Sacha Baron Cohen podobno obawia się o własne życie, gdyż jedno z ugrupowań terrorystycznych ponoć wydało na niego wyrok śmierci.
 • Bauer kontra tureccy terroryści

  Bauer kontra tureccy terroryści

  Czwarty sezon, niepokazywany dotąd w Polsce w niekodowanej telewizji, serialu "24 godziny" będzie emitowany od początku lipca w TV4.
 • Roberts narratorką filmu o Biesłanie

  Roberts narratorką filmu o Biesłanie

  Julia Roberts ("Bliżej") została narratorem do nowego wstrząsającego dokumentu, który pokazuje wydarzenia z 2004 roku w szkole w Biesłanie. Premiera filmu "Three Days in September", opowiadającego o tragedii, podczas której czeczeńscy terroryści przez trzy dni okupywali szkołę, odbędzie się na trwającym obecnie Tribeca Film Festiwal w Nowym Jorku.
 • Terroryści czy piraci?

  Terroryści czy piraci?

  Według najnowszych danych Interpolu, organizacje terrorystyczne są w stanie osiągnąć większe zyski ze sprzedaży nielegalnych kopii płyt DVD niż z handlu narkotykami. Dochód, jaki przynoszą grupom kryminalnym filmy sprzedawane na DVD, jeszcze przed oficjalną premierą w kinach, co roku oscyluje wokół kwoty 500 milionów funtów w samej tylko Wielkiej Brytanii.
 • Spielberg: Terroryści na olimpiadzie

  Spielberg: Terroryści na olimpiadzie

  Steven Spielberg ("Terminal", "Raport mniejszości") jest zainteresowany realizacją filmu o wydarzeniach, które miały miejsce na olimpiadzie w Monachium w 1972 roku. W wyniku ataku palestyńskich terrorystów zginęło wówczas 11 izraelskich sportowców. Hollywoodzki twórca chciałby, aby jedną z głównych ról zagrał Ben Kingsley ("Sexy Beast").
 • Hollywood kontra terroryści

  Hollywood kontra terroryści

  Kilku z hollywoodzkich twórców - scenarzystów, reżyserów i producentów filmów akcji - pomoże amerykańskiej armii w... przewidywaniu możliwych posunięć terrorystów, którzy wciąż zagrażają Stanom Zjednoczonym. Autorzy wielu popularnych filmów mają wymyślić ewentualne scenariusze zagrożeń oraz sposoby obrony przed nimi.