InteriaTV - terroryści

Filmy - Terroryści (7)

 • Uchodźca z Syrii na tropie terrorystów

  Mieszkający w Niemczech kurdyjski dziennikarz, uchodźca z Syrii, pomaga wykrywać bojowników IS. Był więziony i torturowany przez osiem miesięcy. Udało mu się przeżyć tylko dzięki wymianie jeńców.
 • Człowiek z misją. Masoud Aqil demaskuje terrorystów

  Masoud Aqil demaskuje terrorystów chcących dostać się do Niemiec jako uchodźcy. - Niektórych z nich odkryłem w internecie - mówi. Historia Massouda jest dramatyczna. Mężczyzna przez wiele miesięcy był torturowany w więzieniach ISIS. Został schwytany, kiedy relacjonował wojnę w Syrii. Młody Kurd wyszedł na wolność dzięki wymianie więźniów. Potem uciekł do Europy. Już w trakcie podróży uświadomił sobie, że wśród jego "kolegów"-uchodźców są byli bojownicy ISIS.
 • Francuscy żołnierze patrolują ulice Paryża

  Na ulicach stolicy Francji i w całym kraju żołnierze pilnują porządku na ulicach i w środkach komunukacji
 • Igrzyska w Soczi w cieniu terroryzmu

  Rozpoczynające się 7 lutego zimowe igrzyska olimpijskie w Soczi to najdroższa impreza w historii olimpizmu – i największe sportowe wydarzenie w Rosji od czasu upadku ZSRR. Na zbliżającym się święcie sportu cieniem kładą się jednak groźby kaukaskich rebeliantów. Ich przywódca, Doku Umarow, wezwał swoich zwolenników do działań mających na celu niedopuszczenie do organizacji igrzysk. – Rosja chce zorganizować je na szczątkach naszych przodków spoczywających w ziemi nad Morzem Czarnym. Nie możemy do tego dopuścić! – mówi Umarow.
 • EuroparlTV: Dziś bombę może skonstruować każdy!

  Kupienie przez Internet składników pozwalających na wyprodukowanie bomby domowym sposobem to dzisiaj nic trudnego. UE chce ograniczyć dostęp do niebezpiecznych chemikaliów, by zapobiec tragediom takim, jak zamachy w londyńskim metrze czy na wyspie Utoya.
 • Walka intelektualna z terroryzmem

  Jeżeli chcesz walczyć z terrorystami, to musisz myśleć tak jak oni - mówi Jerzy Dziewulski, były policjant i antyterrorysta, opowiadając o książce Marcina Ciszewskiego "Upał".
 • O jeden krok za terrorystami

  EuroparlTV: O terrorystach można powiedzieć dużo rzeczy, ale na pewno nie to, że są głupcami, a przynajmniej nie większość z nich - podkreśla holenderska polityk, posłanka do Parlamentu Europejskiego, Sophia in 't Veld. I dodaje: mamy obsesję na punkcie terrorystów islamskich.