Terminator 3: Bunt maszyn

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Terminator 3: Bunt maszyn (Film (2003)[Terminator 3: Rise of the Machines] Reż.Jonathan Mostow) ,

Artykuły - Terminator 3: Bunt maszyn (74)

 • Schwarzenegger znowu Terminatorem!

  Schwarzenegger znowu Terminatorem!

  To, że Arnold Schwarzenegger, po kilkuletnim romansie z polityką, wraca do aktorstwa, już wiadomo. We wtorek, 26 kwietnia, ogłoszono natomiast, że kolejna produkcja o Terminatorze otrzymała "zielone światło" i że zobaczymy w niej - pochodzącego z Austrii - hollywoodzkiego gwiazdora.
 • Stallone zastapił Bronsona

  Stallone zastapił Bronsona

  Sylvester Stallone będzie gwiazdą i reżyserem nowej wersji filmu "Życzenie śmierci". W 1974 roku główną rolę w produkcji zagrał Charles Bronson.
 • Thriller s-f twórcy "Terminatora III"

  Thriller s-f twórcy "Terminatora III"

  Jonathan Mostow, twórca filmu "Terminator 3: Bunt maszyn", wyreżyseruje thriller science-fiction na podstawie komiksu "The Surrogates". Produkcja ma być nakręcona w stylu futurystycznych dzieł pisarza Philipa K. Dicka.
 • Stahl i Christensen: Bankowa afera

  Stahl i Christensen: Bankowa afera

  Młode hollywoodzkie gwiazdy Nick Stahl ("Terminator 3: Bunt maszyn") i Erika Christensen ("Wielbicielka") zagrają główne role w niezależnej produkcji "How to Rob a Bank". Film będzie reżyserskim debiutem znanego twórcy teledysków Andrew Jenkinsa.
 • Will Smith przyjdzie dziś w nocy

  Will Smith przyjdzie dziś w nocy

  Will Smith ("Ja, Robot", "Faceci w czerni") wystąpi w filmie "Tonight He Comes" o przechodzącym kryzys wieku średniego super-bohaterze. Obraz dla wytwórni Columbia wyreżyseruje Jonathan Mostow ("U-571", "Terminator 3: Bunt maszyn") - poinformował magazyn "Variety".
 • Avril Lavigne i agenci FBI

  Avril Lavigne i agenci FBI

  Pod koniec listopada w Nowym Meksyku rozpoczęły się zdjęcia do dramatu kryminalnego "The Flock", w którym główne role grają Richard Gere ("Pretty Woman") i Claire Danes ("Terminator 3: Bunt maszyn"). W obsadzie filmu znalazła się także debiutująca na dużym ekranie Avril Lavigne. 21-letnia wokalistka z Kanady traktuje ten występ jako sprawdzian swoich umiejętności aktorskich, który ma dać odpowiedź, czy ma szansę na poważniejszą karierę w Hollywood.
 • Radha Mitchell u boku Richarda Gere'a

  Radha Mitchell u boku Richarda Gere'a

  Radha Mitchell, tytułowa bohaterka filmu Woody'ego Allena "Melinda i Melinda", dołączyła do obsady filmu "The Flock", który opowiada o agentach FBI. Obraz będzie anglojęzycznym debiutem reżysera z Hongkongu, Andrew Laua, a główne role w opowieści grają Richard Gere i Claire Danes.
 • Claire Danes i Richard Gere w FBI

  Claire Danes i Richard Gere w FBI

  Claire Danes ("Terminator 3: Bunt maszyn") wystąpi u boku Richarda Gere'a ("Zatańcz ze mną") w thrillerze "The Flock", który będzie anglojęzycznym debiutem reżysera z Hongkongu, Andrew Lau. Bohaterami opowieści są agenci FBI.
 • "X-MEN 3": Foster zagra Anioła

  "X-MEN 3": Foster zagra Anioła

  Ben Foster ("Osaczony", "Punisher") zagra mutanta Anioła w trzeciej części przeboju "X-MEN". Nie potwierdziły się zatem wcześniejsze informacje, że w tę postać wcieli się Nick Stahl ("Sin City - Miasto grzechu", "Terminator 3: Bunt maszyn").
 • Nick Stahl jako Anioł w "X-Men 3"

  Nick Stahl jako Anioł w "X-Men 3"

  Nick Stahl ("Sin City - Miasto grzechu", "Terminator 3: Bunt maszyn"") jest najpoważniejszym kandydatem do roli Anioła w trzeciej części przeboju "X-MEN". Nad trzecią historią o mutantach pracuje Brett Ratner ("Czerwony smok", "Po zachodzie słońca").