Terminator

Artykuły - Terminator (21)

 • Odtwórca roli Terminatora zaleca maseczki z hasłem "We’ll be back"

  Odtwórca roli Terminatora zaleca maseczki z hasłem "We’ll be back"

  Nie są tanie, ale nie bez przyczyny. Dochód z ich sprzedaży trafia do fundacji wspomagającej dzieci z ubogich rodzin, After-School All-Stars. Organizacją od 1992 roku zawiaduje Arnold Schwarzenegger, który jest jej założycielem.
 • ​Humanoidalny Terminator na CES 2020

  ​Humanoidalny Terminator na CES 2020

  W trakcie CES w Las Vegas ogromną popularnością cieszyły się różnej maści nowinki dotyczące robotyki. Jedną z nich jest Robo-C - humanoidalna i interaktywna głowa z podobizną Arnolda Schwarzeneggera.
 • "Terminator": Rola w cenie lunchu

  "Terminator": Rola w cenie lunchu

  Nim Arnold Schwarzenegger przyjął rolę w "Terminatorze", umówił się na lunch z reżyserem Jamesem Cameronem i producentami. Choć wbrew panującemu obyczajowi to aktor musiał za niego zapłacić, nie zniechęciło to go do zaangażowania się w projekt. 26 października minęło 35 lat od premiery kultowego filmu.
 • Gadżety z "Gwiezdnych wojen" i "Terminatora" na aukcji

  Gadżety z "Gwiezdnych wojen" i "Terminatora" na aukcji

  Ponad 2 tys. kultowych, hollywoodzkich pamiątek idzie pod młotek. Wśród nich miecz świetlny z "Gwiezdnych wojen" i kurtka Arnolda Schwarzeneggera z "Terminatora".
 • Wszechświat wypełniony (sztuczną) inteligencją

  Wszechświat wypełniony (sztuczną) inteligencją

  Od najdawniejszych lat zastanawiamy się, czy jesteśmy sami we wszechświecie. Pytanie to wciąż pozostaje bez odpowiedzi, choć być może poważny błąd zrobiliśmy już na wstępnym etapie rozważań. Co jeżeli nasi kosmiczni sąsiedzi to nie istoty organiczne, tylko... inteligentne maszyny?
 • Dyrektor rosyjskiej agencji wojskowej zapowiada, że roboty zastąpią w przyszłości żołnierzy

  Dyrektor rosyjskiej agencji wojskowej zapowiada, że roboty zastąpią w przyszłości żołnierzy

  Ludzie zaczynają nawiązywać współpracę z maszynami niemal w każdej sferze naszego życia. Jesteśmy właśnie przygotowywani na nadejście kolejnej rewolucji przemysłowej, choć nieco mniej mówi się o rewolucji militarnej. Dzięki maszynom i sztucznej inteligencji ludzie nie będą musieli brać bezpośredniego udziału w przyszłych wojnach.
 • Terminator: Co musimy o nim wiedzieć?

  Terminator: Co musimy o nim wiedzieć?

  Ostatnie premiery kinowe każą zastanowić się widzowi, czy nadal żyjemy w roku 2015. Z ekranów nie zniknął jeszcze "Jurassic World", jesteśmy krótko po premierze kolejnej części "Mad Maxa", a wielkimi krokami zbliża się powrót sagi "Gwiezdne wojny". Jednak 1 lipca był dniem szczególnym, ponieważ na ekrany kinowe powróciła legenda. Arnold Schwarzenegger po 12 latach ponownie wcielił się w rolę Terminatora.
 • Schwarzenegger o nowym "Terminatorze"

  Schwarzenegger o nowym "Terminatorze"

  Arnold Schwarzenegger wyjawił, że piąta część "Terminatora" będzie miała tytuł "Terminator: Genisys" i zmieścił na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z produkcji. Na fotelu reżysera zasiada Alan Taylor, znany z realizacji wielu kultowych seriali, m.in. "Gra o tron", "Rodzina Soprano" czy "Mad Men".
 • Terminator niestraszny szefom Google

  Terminator niestraszny szefom Google

  Gdyby z przyszłości przybył jeden z Terminatorów - model T-1000 lub T-600 - szefowie Google'a mogą się czuć bezpieczni. Na serwerach giganta z Mountain View umieszczono instrukcje dla zabójczych maszyn, które nakazują im oszczędzić Sergeya Brina i Larry'ego Page'a.
 • Nowy "Terminator" będzie brutalny

  Nowy "Terminator" będzie brutalny

  Arnold Schwarzenegger uchylił wreszcie rąbka tajemnicy na temat najnowszej, piątej już części historii o Terminatorze. Weteran kina akcji ponownie wcieli się w tytułowego bohatera jednej z najsłynniejszych serii filmowych w historii "Terminator: Genesis".

Filmy - Terminator (1)

 • "Terminator Genisys"

  Akcja filmu rozgrywać się będzie na kilku płaszczyznach czasowych. Poznamy w nim przygody zarówno młodej Sary Connor (którą gra znana z "Gry o tron" Emilia Clarke), jak i jej dorosłego syna Johna (Jason Clarke).