tequila

Artykuły - Tequila (6)

 • Kto jest ojcem jej dziecka?

  Kto jest ojcem jej dziecka?

  Urodzona w Singapurze gwiazda telewizyjna i wokalistka Tila Tequila przekonuje, że raper The Game jest ojcem jej dziecka.
 • Krawczyk świętował tequilą

  Krawczyk świętował tequilą

  61. urodziny gwiazdy były bardzo kameralne. Krawczyk z żoną Ewą (48 l.) zaprosili swoich najbliższych przyjaciół do meksykańsko-amerykańskiej restauracji w centrum Łodzi.
 • Brand New Sin: Płyta "na gazie"

  Brand New Sin: Płyta "na gazie"

  Amerykańska, southernrockowo-metalowa grupa Brand New Sin jest już gotowa do wydania nowej płyty. Nowojorscy podopieczni Century Media Records zapowiadają, że na albumie "Tequila" nie zabraknie "upojnych" piosenek. Trzecia, duża płyta, jak zwykle groźnie wyglądającego kwintetu pojawi się na rynku 3 października.
 • TEQUILA\DIGITAL dla Urzędu Miasta Warszawa

  Miasto Stołeczne Warszawa uruchomiło nową stronę internetową informującą o przeznaczonych do zbycia warszawskich nieruchomościach. Jest to na bieżąco aktualizowana baza, będąca jednym z elementów strategii obrotu nieruchomościami, opracowanej dla Warszawy przez firmę Jones Lang Lasalle.
 • Pożegnanie z Pogodno

  Pożegnanie z Pogodno

  Wkrótce z polskiej sceny muzycznej zniknie jeden z najbardziej oryginalnych zespołów - szczecińska formacja Pogodno. Na otarcie łez fanom pozostaje wydana niedawno płyta "Tequila" oraz koncerty, które grupa grać będzie do końca lipca.
 • Pogodno proponuje "Tequilę"

  Pogodno proponuje "Tequilę"

  W poniedziałek, 2 czerwca, do sklepów trafia nowa płyta zespołu Pogodno, "Tequila". Jest ona połączeniem słuchowiska radiowego, opartego na książce Krzysztofa Vargi pod takim samym tytułem z muzycznymi eksperymentami pomorsko-śląskiej grupy.

Filmy - Tequila (1)

 • Polska wódka ma groźną konkurencję!

  Mezcal – narodowa meksykańska wódka – przeżywa obecnie renesans. W Europie i USA powstają specjalne bary, w których mezcal otwiera listę dostępnych trunków. Klienci coraz bardziej cenią sobie jego cierpki smak. Mezcalem nazywa się wszystkie wódki będące destylatem sporządzonym z całego rdzenia agawy. Niezmieniony od stuleci proces produkcji i lokalny charakter wyrobu zjednuje meksykańskiemu napitkowi rzesze fanów. - Mezcal sprawia, że człowiek czuje się szczęśliwy. Chce ci się tańczyć, rozmawiać, poznawać nowych ludzi - mówią.