Kobieta - teorie spiskowe

Artykuły - Teorie spiskowe (4)

 • Ulotka, która wywołała panikę. Dotarła także do Polski

  Ulotka, która wywołała panikę. Dotarła także do Polski

  Słynna lista z Villejuif od lat krąży po całej Europie. W latach 70. i 80. XX wieku doprowadziła do masowej histerii i przez wielu uważana jest za najskuteczniejszy łańcuszek w historii. Miała zawierać tajne informacje, które nagle stały się dostępne dla zwykłych ludzi. Niektórzy do dziś w nie wierzą.
 • Edyta Górniak nie przestaje głosić swojej wiary

  Edyta Górniak nie przestaje głosić swojej wiary

  Edyta Górniak jest niewątpliwie jedną z największych gwiazd polskiej estrady. Jej życie prywatne jest równie barwne, co to, które toczy się na scenie. Edyta często gościła na okładkach czasopism, w których opowiadała o miłości, synu i o... wierze. To właśnie wiara dodawała jej sił w trudnych momentach i przez lata bardzo ewoluowała.
 • Edyta Górniak nazywa "baranami" krytykujących jej wypowiedzi o koronawirusie

  Edyta Górniak nazywa "baranami" krytykujących jej wypowiedzi o koronawirusie

  Po fali krytyki artystka postanowiła objaśnić swoje słowa tym, którzy ich nie zrozumieli. Na swoim facebookowym profilu odniosła się do wypowiedzi, że w szpitalach leżą statyści, a nie pacjenci chorzy na COVID-19 oraz że Bill Gates chce manipulować populacją świata poprzez szczepionki. Uważa, że jej słowa zostały zmanipulowane. I że manipulacja ta odbiera autentycznie chorym ludziom wiarę w ozdrowienie.
 • Doda wierzy w teorie spiskowe?

  Doda wierzy w teorie spiskowe?

  - Rok 2020. Doda odkrywa QAnon - szydzą fani artystki. W ten sposób reagują na zamieszczone przez piosenkarkę na Instagramie fragmenty kontrowersyjnego filmu, będącego zbiorem teorii spiskowych.