tenisówki

Artykuły - Tenisówki (2)

 • Poradnik początkującego biegacza

  Poradnik początkującego biegacza

  Bieganie w ostatnich latach stało się najpopularniejszą formą aktywności fizycznej. W ciepłe letnie wieczory na ścieżkach biegowych spotkać można tłumy biegaczy w każdym wieku oraz w każdym stadium zaawansowania. O korzyściach z uprawiania sportu napisano już tyle, że każdy jest w stanie wymienić ich co najmniej kilka. Najpopularniejsze wśród nich to: szczupła sylwetka, dobre samopoczucie oraz duża odporność na choroby.
 • Pójdą siedzieć za chińskie tenisówki

  Pójdą siedzieć za chińskie tenisówki

  Rumuńscy celnicy poinformowali w czwartek o skonfiskowaniu w czarnomorskim porcie w Konstancy dwudziestu sześciu tysięcy par obuwia sportowego, przemycanych z Chin.

Filmy - Tenisówki (2)

 • Jak ozdobić tenisówki metodą decoupage?

  Metoda decoupage, czyli popularny dekupaż, to świetny sposób na odświeżanie wyglądu domowych przedmiotów! W kilka chwil każdy, nawet osoba z najmniejszymi zdolnościami plastycznymi, poradzi sobie z dekorowaniem decoupage! Z naszego poradnika dowiedzie się, jak sprytnie odmienić wygląd starych, zniszczonych tenisówek, by znów zachwycały i były jak nowe, a jednocześnie - bardzo oryginalne! Zobaczcie naszą instrukcję, jak ozdobić tenisówki metodą decoupage!
 • Jak ochronić tenisówki przed wodą?

  Tenisówki to niezwykle popularny i wygodny rodzaj obuwia, zwłaszcza wśród najmłodszych. Mają jednak dużą wadę - w przypadku kontaktu z wodą w parę sekund się moczą, przez co utrzymanie stóp w suchym stanie jest niemalże niemożliwe! Co zrobić, by nadal móc chodzić w tenisówkach, a nie bać się każdej kałuży czy deszczu? Wystarczy sprytny sposób, by sprawić, żeby nie przepuszczały już tak łatwo wody!