tenis stołowy

Synonimy:
ping-pong,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Tenis stołowy (759)

 • Superliga tenisa stołowego. Wang Zeng Yi odchodzi z Dojlid Białystok

  Superliga tenisa stołowego. Wang Zeng Yi odchodzi z Dojlid Białystok

  Wielokrotny mistrz Polski w tenisie stołowym, były reprezentant naszego kraju, w tym uczestnik igrzysk olimpijskich, grający trener Dojlid Białystok Wang Zeng Yi odchodzi z klubu; kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron - poinformowały w środę Dojlidy.
 • Superliga tenisa stołowego. Finał nie odbędzie się 7 maja

  Superliga tenisa stołowego. Finał nie odbędzie się 7 maja

  Polski Związek Tenisa Stołowego poinformował, że finał superligi mężczyzn nie odbędzie się 7 maja. O złoty medal w Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby w Gdańsku w najbliższy piątek miały zagrać zespoły Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki i Dekorglassu Działdowo.
 • Superliga tenisa stołowego. Ekipa z Jarosławia z mniejszą dotacją

  Superliga tenisa stołowego. Ekipa z Jarosławia z mniejszą dotacją

  - Zostaliśmy ukarani za... sukcesy sportowe i promocję miasta. Drastyczne zmniejszenie miejskiej dotacji dla dwukrotnego mistrza Polski jest całkowicie niezrozumiałe - uważa prezes tenisistów stołowych Sokołowa S.A. Jarosław Kamil Dziukiewicz.
 • Pierwsza wielka porażka USA w wojnie z komunizmem. Pomogła mała piłeczka

  Pierwsza wielka porażka USA w wojnie z komunizmem. Pomogła mała piłeczka

  Chociaż dziś, w dobie globalizacji i powszechnych kontaktów między USA i Chinami, trudno wyobrazić sobie sytuacje, w której te dwa państwa nie utrzymują ze sobą kontaktów, po II Wojnie Światowej przez wiele lat tak właśnie było. Utrata Chin na rzecz komunistów była jedną z największych porażek Stanów Zjednoczonych w walce z tym systemem. Dopiero mała piłeczka do tenisa stołowego sprawiła, że stosunki bilateralne między tymi krajami zaczęły się normalizować.
 • Superliga tenisa stołowego. Zmiany kadrowe w zespole mistrza kraju z Jarosławia

  Superliga tenisa stołowego. Zmiany kadrowe w zespole mistrza kraju z Jarosławia

  Spore zmiany kadrowe we wciąż aktualnym mistrzu Polski w tenisie stołowym Sokołowie S.A. Jarosław. Menedżer Kamil Dziukiewicz poinformował o zakontraktowaniu Greka Konstantinosa Angelakisa. Z zespołem pożegnali się natomiast Paweł Chmiel i Patryk Zatówka.
 • Tenis stołowy. Trener Redzimski: Kariery Waldnera i Harimoto działają na wyobraźnię

  Tenis stołowy. Trener Redzimski: Kariery Waldnera i Harimoto działają na wyobraźnię

  „Kariery Waldnera i Harimoto działają na wyobraźnię. Nie byłoby sukcesu Miłosza, gdyby nie sztab ludzi na czele z Dariuszem Szumacherem i Jerzym Grycanem, twórcą innowacyjnego systemu szkolenia” – powiedział Tomasz Redzimski, trener i ojciec 14-letniego Miłosza, brązowego medalisty MP.
 • MP w tenisie stołowym. Bajor: Jest coraz trudniej o złoto

  MP w tenisie stołowym. Bajor: Jest coraz trudniej o złoto

  Natalia Bajor po czwartym z rzędu tytule mistrzyni Polski w tenisie stołowym przyznała, że najłatwiej było sięgnąć po złoto po raz pierwszy. „Jest coraz trudniej. Raz, że gram teraz z większą presją i oczekiwaniami, a dwa, rywalki są mocniej zmobilizowane na pojedynek ze mną” – wyjaśniła.
 • MP w tenisie stołowym. Mistrzowie Europy juniorów w ćwierćfinale miksta

  MP w tenisie stołowym. Mistrzowie Europy juniorów w ćwierćfinale miksta

  Broniący tytułu Samuel Kulczycki (rocznik 2002) i Katarzyna Węgrzyn (2001) są już w 1/4 finału gry mieszanej mistrzostw Polski w tenisie stołowym w Arłamowie. W meczu o medal mistrzowie Europy juniorów zmierzą się z Arturem Grelą i Aleksandrą Michalak.
 • ​Top 16 w tenisie stołowym. Turniej w Szwajcarii przesunięty na ostatni kwartał

  ​Top 16 w tenisie stołowym. Turniej w Szwajcarii przesunięty na ostatni kwartał

  Europejska Unia Tenisa Stołowego (ETTU) poinformowała w piątek, że tradycyjny, prestiżowy turniej Top 16 nie odbędzie się w terminie 22-23 maja. Zawody w szwajcarskim Montreux rozegrane zostaną w ostatnim kwartale roku.
 • Superliga tenisa stołowego. Coraz bliżej rozstrzygnięć

  Superliga tenisa stołowego. Coraz bliżej rozstrzygnięć

  Dwie kolejki w grupie mistrzowskiej i trzy w spadkowej pozostały do rozegrania w superlidze tenisistów stołowych. Już w piątek może zostać wyłoniony zespół, który opuści elitę. Trwa też walka o bezpośredni awans do półfinału play off. Tytułu broni Sokołów SA Jarosław.

Filmy - Tenis stołowy (5)