tenis

Artykuły - Tenis (3379)

Filmy - Tenis (209)

 • Boisko do tenisa na łące i krowa zamiast siatki. Niecodzienne miejsce do treningu dwóch mężczyzn. Wideo

  Podczas społecznej izolacji i obostrzeń związanych z koronawirusem wiele osób trenuje tam gdzie może. W mediach społecznościowych furorę zrobiło nagranie jak dwóch mężczyzn gra w tenisa na łące, a ich siatką była... krowa.
 • Imponujące! Ten pies potrafi grać w tenisa

  Izolacja spowodowana koronawirusem nie przeszkodziła trójce mieszkańców Australii w rozegraniu meczu tenisa. Boisko powstało na terenie podwórka, a członkiem jednej z drużyn został… pies! Okazało się, że czworonóg przejawia wyjątkowy talent sportowy, który na szczęście zarejestrowała kamera. Zobaczcie te imponujące wyskoki i uderzenia!
 • Dziewczyny z Włoch grają w tenisa na dachach swoich domów

  Z powodu koronawirusa sportowcy na całym świecie mają pod górkę z utrzymaniem swojej ćwiczeniowej rutyny. Zamknięte boiska, trasy biegowe, baseny zmuszają do zawieszenia aktywności na kołku. Ale to chyba nie jest podejście prawdziwego sportowca. Jeśli może, będzie on szukał każdej sposobności do ćwiczeń. Tak też było w przypadku Vittorii i Caroli, dwóch dziewczyn z północnych Włoch. Na co dzień trenują tenis w lokalnym klubie. Po wprowadzeniu kwarantanny trener zachęcił zawodniczki do znalezienia alternatywnego sposobu ćwiczeń. Nie spodziewał się jednak, że dziewczyny poradzą sobie w tak oryginalny sposób. Krótkie wideo, które opublikowały podlinkowały już światowe gwiazdy tenisa, Tracy Austin i Stefanos Tsitsipas. Oboje byli pod wrażeniem determinacji i umiejętności młodych Włoszek.
 • Wojciech Fibak dla Interii: Polski tenis odżył. Wideo

  Wydawało się, że po kontuzji Jerzego Janowicza, czy zakończeniu kariery przez Agnieszkę Radwańską będzie smutno, ale mamy w Polsce prawdziwe diamenty. Hubert Hurkacz to wielki talent, dżentelmen na korcie i poza nim. Iga Świątek to następny brylant po Agnieszce Radwańskiej, niezwykła tenisistka z polotem i fantazją. Magda Linette zachwyca na korcie, Kamil Majchrzak cały czas się przebija, a Łukasz Kubot ciągle osiąga sukcesy w deblu - mówi w rozmowie z Interią były znakomity tenisista Wojciech Fibak.