Teneryfa

Artykuły - Teneryfa (14)

 • Jak smakuje życie w jaskini na Teneryfie? Rozmowa ze Zdzichem Rabendą

  Jak smakuje życie w jaskini na Teneryfie? Rozmowa ze Zdzichem Rabendą

  Zdecydował się na nietypowy krok, aby zamieszkać w jaskini. Początkowo jego wyjazd na Teneryfę miał trwać dwa lub trzy miesiące, a ostatecznie został tutaj na ponad pół roku. Rok 2020 nauczył go, że nie ma potrzeby za dużo planować. Bo im więcej jest planów, tym więcej jest z tego śmiechu. Wierząc, że cokolwiek mu życie przyniesie, to będzie coś dobrego, przeżył przygodę, której nie ma zamiaru prędko kończyć.
 • Żużel. Cegielski: Szum wokół Teneryfy pokazuje jak żużel odjechał do przodu

  Żużel. Cegielski: Szum wokół Teneryfy pokazuje jak żużel odjechał do przodu

  - Nie zapominajmy że to był obóz przygotowawczy, bardzo ważny element treningów. Jak go znam, to trener Chomski nie był zwolennikiem wyjazdu sponsorów, kolegów, dzieci. To może tylko zaszkodzić atmosferze. Wiadomo teraz jest Teneryfa, ciepło, fajnie, ale za jakiś czas te same osoby będą rozliczać tych zawodników – mówił Krzysztof Cegielski w audycji „Pięć Jeden” na falach lubelskiego Radia Freee.
 • Hiszpania: Piękne widoki na każdym kroku

  Hiszpania: Piękne widoki na każdym kroku

  Każdy miłośnik ciepła, plaż i słońca przynajmniej raz pomyślał o tym, aby odwiedzić Hiszpanię. Osoby, które już tam były, chętnie wracają odkrywać kolejne miejsca. Piaszczyste plaże, ale również urocze miasteczka z ciekawą historią, niesamowitym klimatem i tradycjami niezmiennie zachwycają turystów od lat.
 • Wyspy Kanaryjskie: którą wybrać?

  Wyspy Kanaryjskie: którą wybrać?

  W ostatnich latach Wysypy Kanaryjskie cieszą się coraz większą popularnością wśród Polaków. Większość biur podróży oferuje wyjazd na jedną z cztarech głównych wysp archipelagu: Gran Canarię, Teneryfę, Fuerteventurę lub Lanzarote. Mimo że dzieli je niewielka odległość i firmy turystyczne na miejscu oferują jednodniowe wycieczki na sąsiednie wyspy, to każda z nich ma nieco odrębny charakter . Ktorą wybrać i jakie są największe atrakcje na każdej z nich? Przed wakacjami warto znać takie informacje!
 • Teneryfa, królowa Wysp Kanaryjskich

  Teneryfa, królowa Wysp Kanaryjskich

  Największa z Wysp Kanaryjskich jest jednocześnie najpiękniejszą i najbardziej urozmaiconą z nich. W centralnej części Teneryfy znajduje się majestatyczny wulkan Pico del Teide - najwyższy szczyt Hiszpanii (3718 m n.p.m.). Na południu mamy natomiast zagęszczenie turystycznych kurortów, z Playa de las Americas na czele.
 • Huraganowe wiatry na Wyspach Kanaryjskich

  Huraganowe wiatry na Wyspach Kanaryjskich

  Do Wysp Kanaryjskich dotarł groźny niż, a wraz z nim huraganowe wiatry i burze. Najtrudniejsza sytuacja panuje na Teneryfie. Jak informują synoptycy,w wyspę uderzyło ponad półtora tysiąca piorunów.
 • Pijaństwo i awantury? Oskarżenia pod adresem Roberta Winnickiego

  Pijaństwo i awantury? Oskarżenia pod adresem Roberta Winnickiego

  "Robert Winnicki po pijanemu wskoczył do morza w nocy, czego skutkiem było poparzenie przez meduzy czy coś podobnego" - pisze Dyrekcja Unii Stowarzyszeń i Organizacji Polskich Ameryki Łacińskiej w oświadczeniu "o skandalicznym zachowaniu się pewnych osób" na zjeździe z okazji XX-lecia tej organizacji na Teneryfie.
 • Hiszpania: Centy chronią przed eksmisją

  Hiszpania: Centy chronią przed eksmisją

  "Centy czynią cuda" - to nazwa akcji, jaka odbywa się na Teneryfie, jednej z Wysp Kanaryjskich. Zorganizowały ją stowarzyszenia pomagające rodzinom, którym grozi eksmisja. Podczas akcji zbierane są monety 1- i 2-centowe, którymi zostaną opłacone zaległe raty w bankach.
 • Honey na Teneryfie: Byłam totalnie zrezygnowana

  Honey na Teneryfie: Byłam totalnie zrezygnowana

  W sieci hula już nowa piosenka Honoraty "Honey" Skarbek - "Nie powiem jak". Zdjęcia do teledysku ilustrującego ten numer zostały nakręcone na Teneryfie.
 • Teneryfa: 8 bezdomnych, w tym Polak, zmarło na ulicach

  Ośmiu bezdomnych, w tym 50-letni Polak, zmarło na ulicach Teneryfy w ciągu ostatnich trzech miesięcy - poinformowal w poniedzialek dziennik "El Pais".

Filmy - Teneryfa (2)

 • Finał Przeboju Lata RMF FM

  Finał Przeboju Lata RMF FM, który w tym roku odbył się na Teneryfie. Impreza odbyła się w klubie Papagayo Beach, a dla gości zagrał jeden z najlepszy DJ-ów na Wyspach Kanaryjskich - Dj Ben Simington. W towarzystwie Małgorzaty Foremniak i Joanny Koroniewskiej słuchacze poznali wyniki plebiscytu - najgorętszą piosenką lata okazał się przebój "Chodź ucieknijmy..." Kamila Bednarka.
 • Szalona ekipa słuchaczy RMF FM wypoczywa na Teneryfie!

  Setka szczęśliwców - słuchaczy radia RMF FM - poleciała na egzotyczne wakacje na Teneryfę! Wszystko w ramach finału konkursu "Przebój Lata RMF FM". Zobaczcie, jak spędzają swoje wymarzone wakacje!