tematy

Artykuły - Tematy (242)

 • Słodka strona wesela

  Słodka strona wesela

  Tort jest jednym z ważniejszych aspektów całego wesela.
 • Potrąciła kobietę na oczach policjantów, sensacyjne zwycięstwo Barcy i nadludzkie wyzwanie Polski

  Potrąciła kobietę na oczach policjantów, sensacyjne zwycięstwo Barcy i nadludzkie wyzwanie Polski

  Potrącenie kobiety na pasach przez kierującą renaultem, która omijała radiowóz, poradnik dotyczący kupowania używanych samochodów, sensacyjne zwycięstwo Barcelony nad Milanem (4-0), nadludzkie wyzwanie, czyli dramatyczna wyprawa polskich himalaistów na Broad Peak, najwierniejszy wyznawca kapitalizmu, czyli Leszek Balcerowicz, strach Polskiej Izby Handlu przed lawinowym wzrostem kradzieży, mocne słowa nowego papieża skierowane do hierarchów Kościoła i próba obalenia rządu przez Dudę prognozowana przez Janusza Piechocińskiego - oto lista tematów, która wywołała najbardziej burzliwą dyskusję wśród naszych użytkowników.
 • Klif tematem na ostatni tydzień roku

  Poniedziałek na rynkach zapowiada się niezwykle spokojnie. Większość rynków akcji będzie bądź nieczynna, bądź sesje będą skrócone. Na rynku forex też będzie spokojnie. Jedynym tematem, który od środy (w USA nie obchodzi się drugiego święta) może ożywić rynki będzie fiskalny kliff. Zostanie bowiem raptem kilka dni na wypracowanie rozwiązania zgodnie z założeniem, czyli do końca roku.
 • Karol Strasburger: Kobiety? Trudny temat

  Karol Strasburger: Kobiety? Trudny temat

  Jest doskonałym przykładem na to, że życie należy traktować z przymrużeniem oka, a do pracy podchodzić z optymizmem.
 • Seremet: Za dwa tygodnie konferencja na temat śledztwa smoleńskiego

  Seremet: Za dwa tygodnie konferencja na temat śledztwa smoleńskiego

  Mniej więcej za dwa tygodnie planowana jest konferencja na temat śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej - zapowiedział w czwartek prokurator generalny Andrzej Seremet.
 • Temat Grecji powraca

  W ubiegłym tygodniu nie udało się dojść do porozumienia w sprawie Grecji. Dziś jest spora szansa na sukces w negocjacjach, a zapowiedzią pozytywnych informacji dla Europy może być utrzymujący się od kilku dni wzrost kursu EUR/USD.
 • Prezentacja na temat wyników Północ Nieruchomości S.A. za III kwartał 2012r.

  Zarząd PÓŁNOC Nieruchomości S.A. (Emitent) przekazuje do publicznej wiadomości prezentację na temat wyników Północ Nieruchomości SA za III kwartał 2012 roku, w nawiązaniu do opublikowanego raportu kwartalnego. Podstawa prawna: § 3 ust.1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect" Osoby reprezentujące spółkę:Piotr Sumara - Prezes ZarząduMagda
 • Apel Sikorskiego: Ostrożnie przy poruszaniu tematów białoruskich

  Apel Sikorskiego: Ostrożnie przy poruszaniu tematów białoruskich

  Radosław Sikorski apeluje do mediów w Polsce o rozwagę przy poruszaniu tematów dotyczących Polaków na Białorusi.
 • Zamachowski: Niewygodne tematy

  Zamachowski: Niewygodne tematy

  Zbigniew Zamachowski, którego wkrótce zobaczymy w "Pokłosiu" Władysława Pasikowskiego, stwierdził, że ostatnio "polskie kino szuka trudnych tematów". Zdaniem aktora zarówno "Pokłosie", jak i "Róża" Wojciecha Smarzowskiego, to filmy o niezbyt chwalebnych wątkach naszej historii.
 • Temat: Sprzedaż nieruchomości

  Zarząd Spółki D&D S.A. (Spółka) informuje, że Spółka w dniu 9.10.2012 r. dokonała sprzedaży nieruchomości położone w Bielsku-Białej. Cena brutto nieruchomości będących przedmiotem sprzedaży ustalona została na 2.001.038,49 zł. Zarząd Spółki wskazuje, że wskazana kwota zostanie potrącona o zobowiązania wobec kupującego o wartości 763.396,31 zł. Kupujący zobowiązuje się do zapłacenia części ceny w wysokości 1.237.669,18 zł w terminie do 18.10.2012 r. przy czym kwota 1.220.047,55 zł zostanie przezn