telewizory OLED

Artykuły - Telewizory OLED (4)

 • Technologia micro-LED czy zwijany telewizor? Poznaj trendy w dziedzinie telewizorów

  Technologia micro-LED czy zwijany telewizor? Poznaj trendy w dziedzinie telewizorów

  Najwięksi producenci telewizorów nieustannie prezentują coraz ciekawsze innowacje. Rozpoczęła się już ekspansja telewizorów 8K, w którą zaangażowały się największe marki, np. Samsung czy Sony. Obecnie najbardziej popularne wśród użytkowników są telewizory 4K. Jednak nadchodzą duże zmiany: co powiecie na zwijane telewizory czy telewizory z przezroczystym ekranem?
 • LG prezentuje telewizor OLED 8K

  LG prezentuje telewizor OLED 8K

  ​Firma LG zaprezentuje podczas targów IFA 2018 pierwszy na świecie telewizor OLED o rozdzielczości 8K (7680 x 4320). 88-calowy telewizor LG OLED 8K jest wyposażony w matrycę zawierającą ponad 33 miliony pikseli emitujących światło, która pozwala na uzyskanie niezrównanego kontrastu oraz prawdziwej czerni.
 • LG OLED TV z 460 kryształami Swarovskiego

  LG OLED TV z 460 kryształami Swarovskiego

  LG zabierze na targi IFA telewizor OLED ozdobiony 460 kryształami Swarovskiego – donosi Engadget. Później trafi on do sprzedaży w Europie.
 • LG GALLERY OLED - telewizor niczym obraz

  LG GALLERY OLED - telewizor niczym obraz

  Podczas targów IFA 2013 w Berlinie, LG Electronics zaprezentuje GALLERY OLED (model 55EA8800), najnowsze rozwiązanie z linii telewizorów nowej generacji. GALLERY OLED wyróżnia ramą, w której ukryto głośniki. Całość ma przypominać obraz. Jest to pierwszy model telewizora OLED, który można zainstalować na ścianie.