Film - telewizja

Artykuły - Telewizja (224)

 • Świetne programy, seriale, muzyka

  Świetne programy, seriale, muzyka

  W którym programie goście musieli uczyć się na pamięć odpowiedzi na pytania? Jak powstają scenariusze popularnych seriali? Kiedy po raz pierwszy na ekranach telewizorów pojawiła się prognoza pogody? Odpowiedzi na te pytania już niebawem w "Wielkim Teście o Telewizji"!
 • Wachowicz: Żyję bardzo intensywnie

  Wachowicz: Żyję bardzo intensywnie

  - Świetna z niej kucharka, na dodatek zawsze pogodna i radosna - twierdzą telewidzowie. Rzeczywiście, Ewa Wachowicz kocha gotowanie, a swoje ulubione potrawy przyrządza nie tylko w kuchni.
 • James Bond non stop w telewizji

  James Bond non stop w telewizji

  Brytyjska telewizja szykuje nie lada gratkę dla sympatyków przygód agenta 007. W październiku wystartuje całodobowy kanał poświęcony filmom z Jamesem Bondem.
 • "Must be the music": Kto w półfinale?

  "Must be the music": Kto w półfinale?

  Już w najbliższą niedzielę, 1 kwietnia, dowiemy się, kto znajdzie się w gronie półfinalistów programu "Tylko muzyka. Must be the music". To będzie ostatnia decyzja jurorów. Od odcinków półfinałowych los uczestników przechodzi w ręce widzów.
 • "Tele Tydzień" już w internecie!

  "Tele Tydzień" już w internecie!

  INTERIA.PL udostępniła użytkownikom wortal teletydzien.pl. To pierwszy na polskim rynku serwis łączący aplikację do przeglądania programu telewizyjnego aż 355 stacji TV, z dużą ilością wiadomości, galerii i wideo ze świata telewizji.
 • Osobowość: Gessler czy Górski?

  Osobowość: Gessler czy Górski?

  Trwa głosowanie w plebiscycie Telekamery "Tele Tygodnia" 2012. Kto zdobędzie wyróżnienie w kategorii "osobowość telewizyjna"? O statuetkę z czterema mężczyznami rywalizuje jedna kobieta. Da im radę? Przyjrzyjmy się wszystkim nominowanym.
 • Polacy w święta przed telewizorem

  Polacy w święta przed telewizorem

  W święta Bożego Narodzenia statystyczny Polak spędził przed telewizorem średnio 5 godz. i 46 min. - wynika z danych Nielsen Audience Measurement. W Wigilię najpopularniejsze były przygody Kevina - obejrzało je aż 4,63 mln widzów.
 • Święta tradycyjnie z Kevinem

  Święta tradycyjnie z Kevinem

  Polsat w okresie świątecznym, jak co roku, zaoferuje swoim widzom dużą dawkę kina. Stacja nie zapomniała też o najmłodszych. Nie zawiodą się również miłośnicy filmu "Kevin sam w domu".
 • Andrzej Grabowski: Męska rozmowa z samym sobą

  Andrzej Grabowski: Męska rozmowa z samym sobą

  Andrzej Grabowski jest artystą wszechstronnym: gra w teatrze, filmach i serialach, występuje jako kabareciarz, w ubiegłym roku zadebiutował również jako piosenkarz.
 • "Usta Usta": Finał serialu

  "Usta Usta": Finał serialu

  We wtorek, 3 maja, telewizja TVN zakończyła emisję ostatniego sezonu serialu "Usta Usta". Finałowy odcinek obejrzało 2,488 mln widzów.