mobtech - telewizja

Artykuły - Telewizja (43)

 • Aster w pilotażach mobilnej telewizji

  Aster w pilotażach mobilnej telewizji

  Telewizja kablowa Aster jest zainteresowana usługami mobilnej telewizji, które wkrótce mogą powiększyć ofertę operatora. Spółka przyłączyła się do pilotażu telewizji w telefonie komórkowym.
 • Telewizja w komórce za 10 zł?

  Telewizja w komórce za 10 zł?

  Ile będziemy płacić za oglądanie ulubionych kanałów telewizyjnych na ekranie telefonu komórkowego? Na razie trwa program pilotażowy, ale cena nie powinna przekraczać 15 zł.
 • Telewizja mobilna w komórkach

  Telewizja mobilna w komórkach

  Mieszkańcy Warszawy i osoby przebywające na jej terenie mogą oglądać telewizję mobilną na telefonie Nokia N96, który ma wbudowany odbiornik TV oraz na modelach Nokia 5800 XpressMusic i Nokia 5530 XpressMusic przy wykorzystaniu zewnętrznego odbiornika Nokia SU-33W.
 • Telewizja w komórce: W jakiej cenie?

  Telewizja w komórce: W jakiej cenie?

  Urząd Komunikacji Elektronicznej twierdzi, że abonament za mobilną telewizję nie powinien wynosić więcej niż kilkanaście złotych. Okazuje się jednak, że telewizja w komórce będzie droższa chyba, że... uda się przekonać do niej abonentów.
 • Mobilna telewizja już działa w Warszawie

  Mobilna telewizja już działa w Warszawie

  Od kilku dni w Warszawie, w trzech punktach, działa mobilna telewizja DVB-H. Jej operatorem jest spółka Info-TV-FM, zwycięzca przetargu zorganizowanego przez UKE. W ciągu kilku tygodni ma rozpocząć się pilotaż usługi; wciąż trwają także negocjacje z operatorami komórkowymi.
 • Nowa platforma TV Orange

  Nowa platforma TV Orange

  Dotychczasowi gracze rynku telewizyjnego (Cyfrowy Polsat, Cyfra+, telewizja n) będą musieli zmierzyć się nie tylko z nową platformą Telewizji Polskiej, ale i z projektem telewizyjnym Grupy TP. Czy oznacza to koniec współpracy TP z Cyfrą+?
 • Mobilna telewizja już działa

  Mobilna telewizja już działa

  Media zastanawiają się czy telewizja mobilna w ogóle w Polsce ruszy, a tym czasem okazuje się, że usługa ta działa już od początku września. Przedstawiciele Info-TV-FM twierdzą, że wszystko jest gotowe, a operatorzy komórkowi, którzy nie są zainteresowani projektem mogą wiele stracić.
 • Mobilna telewizja bez operatorów?

  Mobilna telewizja bez operatorów?

  W najbliższym czasie w Polsce zadebiutuje telewizja mobilna. Wiele wskazuje na to, że w początkowej fazie będzie sprzedawana jako niezależna oferta, bez operatorów komórkowych, którzy nie są nią zbyt zainteresowani. Nad telewizją w komórce pracuje spółka Info-TV-FM.
 • Telewizja mobilna za trzy miesiące

  Telewizja mobilna za trzy miesiące

  Najpóźniej pod koniec września pojawi się w Polsce telewizja mobilna. Urząd Komunikacji Elektronicznej wydał decyzję rezerwacyjną, w której określił obowiązki operatora.
 • Telewizja mobilna za 10 zł?

  Telewizja mobilna za 10 zł?

  Operatorem mobilnej telewizji została spółka Info-TV-FM, która pokonała w przetargu spółkę Mobile TV stworzoną przez czterech operatorów infrastrukturalnych. W przeciwieństwie do Mobie TV zwycięska spółka ma większe doświadczenie w emisji programów radiowych i telewizyjnych.