mobtech - telewizja

Artykuły - Telewizja (43)

 • TV Online Vectry - moblina telewizja dla abonentów

  TV Online Vectry - moblina telewizja dla abonentów

  Od października usługa TV Online Vectry pozwala abonentom telewizji cyfrowej operatora oglądać aż 100 kanałów TV na urządzeniach mobilnych. Także poza domem, w dowolnym miejscu z dostępem do internetu, niezależnie od dostawcy.
 • Rusza PLAY NOW – telewizja w PLAY

  Rusza PLAY NOW – telewizja w PLAY

  PLAY wprowadza do swojej oferty nową usługę telewizji PLAY NOW, która będzie dostępna dla wszystkich abonentów, podobnie jak serwis streamingowy TIDAL.
 • Najbogatszy pakiet kanałów nc+ dostępny dla klientów Orange Polska

  Najbogatszy pakiet kanałów nc+ dostępny dla klientów Orange Polska

  Klienci Orange Polska posiadający FunPack lub neostradę z telewizją mogą już kupić CANAL+ Platinium, czyli najszerszy - obejmujący 128 kanałów pakiet platformy nc+.
 • HBO Go w drodze na tablety

  HBO Go w drodze na tablety

  Niezaprzeczalną zaletą tabletów jest ich dużo większy niż w przypadku smartfonów ekran, przez co świetnie nadają się one do oglądania filmów wideo - zwłaszcza w podróży. Częstym zastosowaniem tych urządzeń jest oglądanie materiałów z popularnych serwisów, takich jak YouTube. Już niedługo w pełni kompatybilna z tabletami będzie także aplikacja od HBO.
 • Co dalej z telewizją mobilną?

  Co dalej z telewizją mobilną?

  Kilka lat temu było dość głośno na temat wprowadzenia w Polsce nowego standardu telewizji cyfrowej - DVB-H. Miał on umożliwiać odbiór kanałów telewizyjnych na telefonach komórkowych. Jednak od dwóch lat nic się nie zmienia. Czy szykuje się przełom w tej dziedzinie?
 • myPhone: Dwie karty SIM, QWERTY i telewizja

  myPhone: Dwie karty SIM, QWERTY i telewizja

  myPhone wprowadza do oferty nowy model telefonu z klawiaturą QWERTY. myPhone 9005TV Barry uzbrojony jest w dwa gniazda kart SIM i odbiornik telewizyjny. Dostępny będzie w atrakcyjnej cenie - 399 złotych brutto.
 • Kablówki - Internet silniejszy od TV

  Kablówki - Internet silniejszy od TV

  Operatorzy telewizji kablowej oferują rozbudowaną ofertę telewizyjną, znacznie szybki (120 Mb/s) i tańszy Internet oraz usługi telefonii głosowej. Jednak według Polaków najmocniejszą stroną kablówek są usługi internetowe.
 • Jest telewizja w komórce - nie ma programów

  Jest telewizja w komórce - nie ma programów

  Telewizja oglądana na ekranie telefonu komórkowego to przyszłość mobilnej rozrywki w Polsce. Jednak nie szybko należy się spodziewać, ze usługa pojawi się u dużych operatorów (Era, Orange, Plus, Play), którzy twierdzą, że do tej pory nie otrzymali formalnej oferty współpracy.
 • Co z telewizją mobilną w komórkach?

  Co z telewizją mobilną w komórkach?

  Według spółki Info-TV-FM odpowiedzialnej za wdrożenie telewizji mobilnej - w 2012 r. będzie ją oglądać 12 mln Polaków. Problem polega na tym, że operatorzy nie chcą z nim współpracować.
 • Droższa telewizja, tańszy internet

  Droższa telewizja, tańszy internet

  W ubiegłym roku płaciliśmy więcej za telewizję kablową i satelitarną, taniały natomiast usługi telekomunikacyjne - wynika z danych zaprezentowanych przez Główny Urząd Statystyczny.