Motoryzacja - telewizja

Artykuły - Telewizja (3)

 • Wyścigówka na miejscu dla inwalidów

  Wyścigówka na miejscu dla inwalidów

  "Strasznie po mnie jeździli" - mówi o komentarzach dziennikarzy w jednym telewizyjnych kanałów informacyjnych Marek Wiśniewski, kierowca wyścigowy, którego samochód uczestniczący w Rajdzie Barbórka został sfotografowany pod centrum handlowym w Warszawie na miejscu dla niepełnosprawnych.
 • Tak kradną Polacy. Zobacz film

  Tak kradną Polacy. Zobacz film

  Niemiecka telewizja zaprezentowała film, na którym polski złodziej pokazuje jak kradnie samochody. Poniżej ten program. Niestety nie jest to film, który poprawi ci samopoczucie...
 • Rajd dziennikarzy: telewizja najszybsza!

  Rajd dziennikarzy: telewizja najszybsza!

  W podwarszawskim Legionowie zakończyła sie V eliminacja Samochodowych Rajdowych Mistrzostw Polski Dziennikarzy. Na terenie Centrum Szkolenia Policji zlokalizowano kilkanaście prób sportowych, podczas których żurnaliści walczyli o jak najlepsze czasy. Zgodnie z przewidywaniami wygrała - po raz czwarty z rzędu - załoga Maciej Polody - Paweł Teplik (telewizja WTK Poznań) jadąca napędzanym na cztery koła fordem escortem cosworth. Kolejne miejsca były już niespodzianką. Na drugim miejscu sklasyfikowano bowiem telewizyjną załogę z Płocka Michał Jackiewicz - Michał Majewski (fiat punto HGT) a na trzecim team Józef Obrębski - Piotr Kramarski (subaru impreza).