InteriaTV - telewizja

Filmy - Telewizja (41)

 • Psiak oszalał jak zobaczył siebie w telewizji. Wie, że jest sławny?

  Ten pies rasy labradoodle dosłownie oszalał ze szczęścia, gdy zobaczył się na ekranie telewizora. Czworonóg trafił do programu, w którym dumni właściciele dzielą się uroczymi nagraniami swoich pupili. Zobaczcie, jaką radość sprawiła mu telewizyjna kariera.
 • Z fascynacją ogląda szczeniaki na telewizorze

  Pies z fascynacją ogląda szczeniaki w telewizji.
 • Oglądał telewizję, gdy nagle... Przekomiczne

  Właściciele nagrali swojego pupila, gdy ten oglądał telewizję. Na ekranie właśnie trwał program przyrodniczy z tygrysami w roli głównej. Gdy pies zobaczył je akcji... Musicie oglądnąć do końca.
 • Pies jest wielkim fanem rzutek. Oto co robi, gdy je widzi

  Właściciel nagrał swojego pupila, który jest wielkim fanem rzutek. Za każdym rzutem biegnie do innego pokoju myśląc, że uda mu się je złapać.
 • Szczeniak bacznie przyglądał się starszemu koledze w telewizji

  Właścicielka nagrała swojego psa, który bacznie przyglądał się sztuczkom jakie wykonywał jego starszy kolega w telewizji. Urocze, prawda?
 • Te szczury uwielbiają oglądać telewizję z właścicielami

  Te zwierzęta przypominające szczury to dydelfowate lub szczury workowate. W czasie wolnym, uwielbiają relaksować się w swoim siedzeniach i oglądać wspólnie telewizję z właścicielami.
 • Mężczyzna oglądał telewizor. Pies chciał czegoś innego

  Mężczyzna po ciężkim dniu pracy chciał się zrelaksować przed telewizorem. Kiedy tylko jego pupil zauważył co robi, postanowił przyjść do niego i się przytulić. Zobaczcie sami.
 • Idol wraca do telewizji

  Do telewizji wraca muzyczny program Idol. Z ekipy sprzed lat, w składzie Jury zasiadać będzie jedynie Elżbieta Zapendowska.
 • Zofia Czernicka: Brakuje mi telewizji. Chętnie bym wróciła, ale babci tam nie chcą

  Była prezenterka tęskni za karierą w telewizji. Twierdzi, że dzięki tej pracy każdy dzień był inny, a ona miała możliwość spotykania ciekawych ludzi. Chętnie wróciłaby na antenę, choć ma świadomość, że w telewizji zrobiła już wszystko. Czerpie też satysfakcję z roli konferansjerki, zapewnia jej to bowiem kontakt z ludźmi, którego brakowało jej podczas pracy w telewizji. Zofia Czernicka ukończyła studia na Wydziale Architektury Krajobrazu Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, następnie obroniła doktorat w Instytucie Ekologii Polskiej Akademii Nauk. Dalszą karierę zawodową związała jednak z telewizją, do której trafiła przypadkowo. Elżbieta Jaworowicz zrobiła o niej program, po czym TVP zaproponowała Czernickiej współpracę. Była gospodynią m.in. programu „Antena” i „Świat kobiet”. Twierdzi, że nigdy nie żałowała decyzji o porzuceniu kariery naukowej, a praca w telewizji była i jest jej wielką pasją. – Wychodząc z domu, nie ma Pan pewności, że dzień będzie wyglądał jak u każdego człowieka, który rano wychodzi do pracy i o którejś wraca. Ten dzień jest codziennie inny, przynosi ciekawych ludzi, ciekawe spotkania i taki niepokój trochę w życiu, który myślę, że nakręca – mówi Zofia Czernicka.
 • Michał M. Lisiecki: Polskie media czekają duże zmiany

  Michał M. Lisiecki, wydawca „Wprost” i „Do Rzeczy”, uważa, że zmiany w polskich mediach są konieczne, żeby sprostać konkurencji ze strony zagranicznych podmiotów, które są większością na rynku mediowym w kraju. Lisiecki zapowiada, że chce budować wysokie standardy dziennikarstwa i dbać o merytoryczną debatę w Polsce. W uznaniu m.in. za odwagę i bezkompromisowość prezes PMPG Media otrzymał godło z siedziby ostatniego prezydenta II RP Ryszarda Kaczorowskiego. – Tygodnik „Wprost” i wszystkie media stoją przed nowym wyzwaniem. Zmianom będą ulegały także media publiczne, co stworzy wiele okazji dla mediów prywatnych. Mamy silnych konkurentów wobec polskich mediów, ponieważ 75 proc. rynku jest w rękach kapitału niemieckiego, tylko 24 proc. jest w polskich, jeden w skandynawskich – mówi Michał Maciej Lisiecki, prezes PMPG Polskie Media. Jego zdaniem, w tej jednej czwartej rynku, który ma polski kapitał, potrzebna jest większa integracja – dziś jest zbyt dużo walki, a za mało dialogu.