menway - telewizja

Artykuły - Telewizja (18)

 • Hardkorowy konkurs - wyniki

  Hardkorowy konkurs - wyniki

  Jeśli myślicie, że po ośmiu sezonach znacie już wszystkie tajemnice „Hardcorowego lombardu”, to jesteście w błędzie. Tym razem emocje będą jeszcze większe! Dlatego też przygotowaliśmy dla was specjalny konkurs!
 • Jak rzucić pracę w wielkim stylu i... trafić za kratki

  Jak rzucić pracę w wielkim stylu i... trafić za kratki

  Na dwa lata kolonii karnej został skazany białoruski inżynier telewizji muzycznej, który puścił na wizji... film porno. Swój postępek tłumaczył tym, że "miał już wszystkiego dość" - poinformowały w poniedziałek białoruskie media.
 • Był gwiazdą telewizji. Zmienił swoje życie na lepsze!

  Był gwiazdą telewizji. Zmienił swoje życie na lepsze!

  ​Pewnego dnia nie zatrzymał się na piętrze swojej redakcji, lecz pozwolił windzie pojechać dalej. Ta chwila była przełomowa, bo pomogła mu w podjęciu niezwykle ważnych, życiowych decyzji.
 • Wspólne mieszkanie? Przemyśl to!

  Wspólne mieszkanie? Przemyśl to!

  Naturalnym przejawem głębszych uczuć jest to, że kiedyś para postanawia razem zamieszkać. Jednak przed zaproponowaniem swojej dziewczynie wspólnego mieszkania powinieneś rozważyć wszystkie za i przeciw.
 • Bajki dla dorosłych chłopców

  Bajki dla dorosłych chłopców

  Który z dzisiejszych dwudziestoparo- lub trzydziestolatków nie pamięta "Wojowniczych żółwi Ninja", "G.I. Joe" albo "ThunderCats"? Te oraz kilka innych kultowych seriali animowanych dla dzieci powróciło niedawno w nowych odsłonach. I - co najlepsze - nie są one adresowane do najmłodszych.
 • Oglądanie telewizji gorsze od... palenia papierosów?

  Oglądanie telewizji gorsze od... palenia papierosów?

  Okazuje się, że długie siedzenie przed telewizorem może nie tylko negatywnie wpłynąć na naszą wagę, ale także na pracę wielu narządów wewnętrznych. Według najnowszych badań oglądanie telewizji może prowadzić do choroby, którą dotychczas kojarzyliśmy głównie z palaczami.
 • Inteligentne telewizory za mądre dla ich właścicieli?

  Inteligentne telewizory za mądre dla ich właścicieli?

  Możliwość przeglądania stron internetowych, ściągania aplikacji - telewizory najnowszej generacji mają wiele do zaoferowania. Mimo to konsumentów nie interesują te technologiczne nowinki. Jedyne, co chcą robić za pośrednictwem telewizora, to oglądać telewizję.
 • Poznaj krwawą historię średniowiecznych zamków

  Poznaj krwawą historię średniowiecznych zamków

  Program "Bitwa o zamek" to okazja, aby poznać krwawą historię sześciu średniowiecznych fortyfikacji, które w przeszłości były symbolami potęgi politycznej i militarnej poszczególnych narodów. Dziś natomiast stanowią wspaniałą pamiątkę po tamtych czasach.
 • Mam 23 lata i za chwilę zginę. Znowu

  Mam 23 lata i za chwilę zginę. Znowu

  Lód jeszcze raz pękł za mną, po czym bez najmniejszego ostrzeżenia najzwyczajniej runął w dół, a ja wraz z nim. Spadałem w czarną rozpadlinę w lodowcu, która zdawała się nie mieć dna. Nagle walnąłem o szarą ścianę szczeliny - wspomina swoje wejście na Mount Everest Bear Grylls.
 • Sekretny kodeks Bracholi

  Sekretny kodeks Bracholi

  W tajemniczym kodeksie czytamy: "Jeśli Brachol rozbierze się do naga w szatni, reszta Bracholi uda, że nie dzieje się nic niezwykłego i jednocześnie natychmiast odwróci wzrok. W razie wątpliwości, pamiętaj o starym przysłowiu: "Kiedy ręcznik leci na ziemię, twoje oczy winny podążyć za nim"."