telewizja w komórce

Artykuły - Telewizja w komórce (12)

 • Niedługo smartfony wyprzedzą telewizję

  Niedługo smartfony wyprzedzą telewizję

  Smartfon zastąpi telewizor? To niebawem może stać się faktem. Już teraz na urządzeniach mobilnych oglądamy trzy razy więcej filmów niż na komputerach stacjonarnych i laptopach. 60 proc. treści oglądanych na YouTube odtwarzamy właśnie na smartfonach. Do 2020 roku aż 75 proc. treści umieszczanych w sieci będzie stanowiło video.
 • Polacy rezygnują z telewizorów. Mobilna rewolucja stworzyła nowy rynek

  Polacy rezygnują z telewizorów. Mobilna rewolucja stworzyła nowy rynek

  Zaczynamy odwracać wzrok od telewizorów i kierować go na tablety. Reklamodawcy już to wykorzystują.
 • Uwaga: Nadchodzi era telewizji hybrydowej

  Uwaga: Nadchodzi era telewizji hybrydowej

  Zdaniem analityków firmy Deloitte, w mediach 2013 rok będzie okresem rozwoju telewizji hybrydowej, ale też zmiany sposobu spędzania czasu przed telewizorem.
 • TV Mobilna - telewizja w smartfonie i tablecie

  TV Mobilna - telewizja w smartfonie i tablecie

  Czy telewizję można odbierać tylko przy pomocy anteny i odbiornika TV? Niekoniecznie. Usługa TV Mobilna Cyfrowego Polsatu ma w założeniu dostarczyć telewizję do smartfonów oraz tabletów. Czy ta sztuka udała się?
 • Telewizja w komórce czy komputerze bez abonamentu

  Telewizja w komórce czy komputerze bez abonamentu

  Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji: Jeśli główną funkcją urządzenia nie jest oglądanie telewizji czy słuchanie radia, nie trzeba płacić za jego posiadanie. Eksperci: Rada nie chce wywoływać burzy.
 • Jest telewizja w komórce - nie ma programów

  Jest telewizja w komórce - nie ma programów

  Telewizja oglądana na ekranie telefonu komórkowego to przyszłość mobilnej rozrywki w Polsce. Jednak nie szybko należy się spodziewać, ze usługa pojawi się u dużych operatorów (Era, Orange, Plus, Play), którzy twierdzą, że do tej pory nie otrzymali formalnej oferty współpracy.
 • Telewizja w komórce za 10 zł?

  Telewizja w komórce za 10 zł?

  Ile będziemy płacić za oglądanie ulubionych kanałów telewizyjnych na ekranie telefonu komórkowego? Na razie trwa program pilotażowy, ale cena nie powinna przekraczać 15 zł.
 • Telewizja w komórce: W jakiej cenie?

  Telewizja w komórce: W jakiej cenie?

  Urząd Komunikacji Elektronicznej twierdzi, że abonament za mobilną telewizję nie powinien wynosić więcej niż kilkanaście złotych. Okazuje się jednak, że telewizja w komórce będzie droższa chyba, że... uda się przekonać do niej abonentów.
 • Jest porozumienie - będzie telewizja w komórce

  Jest porozumienie - będzie telewizja w komórce

  Czterej operatorzy telefonii komórkowej - Polska Telefonia Cyfrowa, P4, Polkomtel S.A. oraz PTK Centertel - powołali spółkę Mobile TV. Całe przedsięwzięcie ma na celu powołanie do życia mobilnej telewizji.
 • Komórkowy telewizor zrobi furorę

  Komórkowy telewizor zrobi furorę

  Telewizja w komórce to świetny sposób na nudę - uważają jej użytkownicy. Przeciętnie oglądają programy mobilnej TV ponad 100 minut tygodniowo, płacąc miesięcznie za tę możliwość ok. 14 euro.