telewizja Trwam

Artykuły - Telewizja Trwam (46)

 • KRRiT: Polsat News i TVP najbardziej bezstronne w kampanii prezydenckiej

  KRRiT: Polsat News i TVP najbardziej bezstronne w kampanii prezydenckiej

  Polsat News i programy TVP najlepiej realizowały kryteria misji publicznej, relacjonując kampanię prezydencką; Telewizja Trwam zrealizowała je w najmniejszym stopniu - wynika z monitoringu przeprowadzonego przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji.
 • TVP przesunie się na multipleksie. Choć nie od razu

  TVP przesunie się na multipleksie. Choć nie od razu

  Stopklatka TV i Telewizja Trwam chcą 15 lutego zacząć nadawanie na pierwszym multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej. TVP: Wpuścimy tylko TV Trwam.
 • Kempa o OFE i Telewizji Trwam

  Kempa o OFE i Telewizji Trwam

  Solidarna Polska chce wprowadzenia kilkuset poprawek do ustawy o reformie OFE i nie wyklucza złożenia skargi do Trybunału Konstytucyjnego.
 • Alleluja i do przodu!

  Alleluja i do przodu!

  Tej informacji chyba nikt się nie spodziewał, choć co najmniej dwa i pół miliona Polaków oczekiwało jej od wielu miesięcy. Wyrazili to nawet na piśmie, mozolnie wpisując w odpowiednie rubryki urzędowego formularza swoje imiona i nazwiska, adresy, numery PESEL i wysyłając później te dokumenty do tego biura w Warszawie, gdzie urzęduje Jan Dworak, przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. On stał się ikoną tych, którzy uważali, że katolikom w Polsce nie należy się ich własna telewizja. Skala społecznego protestu w tej sprawie zaskoczyła z pewnością nie tylko jego.
 • PiS niepokoi się o koncesję dla TV Trwam, pomimo decyzji KRRiT

  PiS niepokoi się o koncesję dla TV Trwam, pomimo decyzji KRRiT

  Pomimo decyzji KRRiT o przyznaniu koncesji TV Trwam na nadawanie cyfrowe posłowie PiS niepokoją się o miejsce dla stacji o. Rydzyka na pierwszym multipleksie. Nadal chcą przeprowadzenia w Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji kontroli NIK.
 • Politycy popierają decyzję KRRiT ws. telewizji Trwam

  Politycy popierają decyzję KRRiT ws. telewizji Trwam

  KRRiT przyznała telewizji Trwam miejsce na multipleksie telewizji cyfrowej. Politycy koalicji i opozycji w decyzji Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji dostrzegają przejaw poszanowania zasady wolności słowa. Tylko Jerzy Wenderlich z SLD powiedział, że nie cieszy się z decyzji Rady.
 • KRRiT: TV Trwam dostała miejsce na multipleksie

  KRRiT: TV Trwam dostała miejsce na multipleksie

  Fundacja Lux Veritatis - nadawca TV Trwam - otrzymała koncesję na nadawanie na multipleksie pierwszym. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, która rozstrzygnęła konkurs w piątek, odrzuciła wniosek jedynej konkurentki TV Trwam - spółki Wieczorna.pl.
 • Senacka komisja kultury o Telewizji Trwam

  Senacka komisja kultury o Telewizji Trwam

  Sprawa nieprzyznania telewizji Trwam miejsca na multipleksie zdominowała posiedzenie senackiej komisji kultury i środków przekazu. Senatorowie na poprzednim posiedzeniu wysłuchali sprawozdania z działalności KRRiT w 2012 roku, które przedstawił prezes Jan Dworak. Dziś zadawali pytania dotyczące sprawozdania, z których najwięcej dotyczyło multipleksu i telewizji Trwam.
 • Giertych wnioskuje do komisji etyki o ukaranie Palikota

  Giertych wnioskuje do komisji etyki o ukaranie Palikota

  Były wicepremier, mecenas Roman Giertych zwrócił się do sejmowej komisji etyki o ukaranie Janusza Palikota za jego wypowiedź dotyczącą inicjacji seksualnej dzieci. Według Giertycha szef Ruchu Palikota opowiedział się za prawnym obniżeniem wieku kontaktów seksualnych.
 • Giertych pozywa za materiał w TV Trwam

  Giertych pozywa za materiał w TV Trwam

  Mec. Roman Giertych poinformował w czwartek, że złożył pozew do sądu w związku z materiałem w TV Trwam, w którym - jego zdaniem - przedstawiono go m.in. jako zwolennika in vitro. - Domagam się od o. Tadeusza Rydzyka przeprosin i sprostowania - powiedział.

Filmy - Telewizja Trwam (1)