telewizja

Artykuły - Telewizja (1603)

 • Flagowy kanał NHK BS8K zagrożony

  Flagowy kanał NHK BS8K zagrożony

  Japoński nadawca telewizyjny NHK, finansowany ze środków publicznych, od lat był mocno krytykowany za nadmiernie rozbudowaną liczbę kanałów. Według krytyków, pozwalało to NHK na nieuczciwą konkurencję w stosunku do prywatnych stacji w Japonii. Teraz może się okazać, że liczba kanałów NHK zostanie zmniejszona. Jednym z zagrożonych kanałów jest flagowy kanał liniowy NHK BS8K w technologii 8K.
 • Widownia ogromna, ale pieniędzy coraz mniej

  Widownia ogromna, ale pieniędzy coraz mniej

  Media, których popularność wzrosła w okresie najostrzejszych ograniczeń, nie oddają pola mimo złagodzenia restrykcji. Pytanie, czy trend uda się utrzymać dłużej i jak zareagują na to reklamodawcy - zastanawia się w czwartkowym wydaniu "DGP".
 • Canal+ w Polsce zmieni nazwę na Canal+ Premium

  Canal+ w Polsce zmieni nazwę na Canal+ Premium

  23 kwietnia Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji pozytywnie rozstrzygnęła wniosek nadawcy, spółki ITI Neovision, o zmianę nazwy kanału telewizyjnego z CANAL+ na CANAL+ Premium. Stacja planuje rozpoczęcie nadawania pod nową nazwą w piątek, 1 maja 2020 roku.
 • Netflix zapewnia, że ma wystarczająco treści na cały rok

  Netflix zapewnia, że ma wystarczająco treści na cały rok

  Ciężka sytuacja związana z epidemią koronawirusa dotknęła niemal wszystkie branże, także te rozrywkowe. Mimo wszystko Netflix uspokaja i zapewnia, że ma wystarczająco nowych materiałów by przetrwać cały rok.
 • Hiszpania: Siedmiu aresztowanych za piracką sieć TV

  Hiszpania: Siedmiu aresztowanych za piracką sieć TV

  Siedem osób zostało aresztowanych w różnych miastach Hiszpanii (Walencja, Zamora, Salamanka, Kordoba i Malaga) po operacji policji przeciwko piractwu telewizji płatnej. Nielegalna sieć rozpowszechniała sygnał i treści telewizji płatnej dla co najmniej 15 tys. użytkowników w całej Hiszpanii. Piracką ofertę promowano za pośrednictwem zamkniętych grup na portalach społecznościowych.
 • HBO Max wystartuje 27 maja – co wiemy o nadchodzącej usłudze sVOD?

  HBO Max wystartuje 27 maja – co wiemy o nadchodzącej usłudze sVOD?

  Koncern WarnerMedia poinformował o dniu premiery swojej najnowszej usługi streamingowej. HBO Max ma być prawdziwym pogromcą Netflixa.
 • Streaming na urządzeniach Roku skoczył o niemal 50 procent

  Streaming na urządzeniach Roku skoczył o niemal 50 procent

  Obecna sytuacja wymuszająca pozostanie w domach wiąże się z większym zainteresowaniem na wszelkiej maści platformy streamingowe. Zyskują na tym także producenci urządzeń umożliwiających ich transmisje.
 • NBC Peacock – data premiery, ceny i czego się można spodziewać

  NBC Peacock – data premiery, ceny i czego się można spodziewać

  Serwis Peacock - nowa platforma sVOD podległa potężnemu koncernowi Comcast Corp, startuje dzisiaj dla niektórych użytkowników. Co powinniśmy o niej wiedzieć?
 • Koniec produkcją paneli LCD od Samsunga

  Koniec produkcją paneli LCD od Samsunga

  Rzeczniczka prasowa Samsunga poinformowała media o zakończeniu produkcji tradycyjnych paneli LCD w Korei Południowej i Chinach. Ma to nastąpić jeszcze przed końcem 2020 roku.
 • Nie ma meczów. Czy kibice mogą liczyć na zwrot pieniędzy od Canal Plus?

  Nie ma meczów. Czy kibice mogą liczyć na zwrot pieniędzy od Canal Plus?

  Koronawirus sparaliżował rozgrywki piłkarskie na całym świecie. Piłkarze trenują w domach, a kibice nie mogą oglądać meczów ani z trybun, ani w telewizji. Czy stacja Canal Plus, która transmituje spotkania kilku lig europejskich i przede wszystkim polskiej Ekstraklasy, będzie zwracać koszty abonamentu fanom piłki nożnej?

Filmy - Telewizja (43)