telewizja

Artykuły - Telewizja (1804)

 • Polsat Rodzina, Polsat Games i smart DOM z koncesjami

  Polsat Rodzina, Polsat Games i smart DOM z koncesjami

  Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji poinformowała na swojej stronie o przyznaniu Telewizji Polsat Sp. z o.o. koncesji na emisję satelitarną trzech nowych kanałów. O dwóch z nich mówiło się już od jakiegoś czasu, trzeci jest niespodzianką.
 • Kacper Kuszewski odchodzi z "M jak miłość"?!

  Kacper Kuszewski odchodzi z "M jak miłość"?!

  Po 18 latach aktor zdecydował się opuścić serial "M jak miłość". Dlaczego nie zobaczymy już Kacpra Kuszewskiego w roli Marka Mostowiaka?
 • Cyfrowy Polsat przejmuje większościowy pakiet Eleven Sports Network za 38 mln euro

  Cyfrowy Polsat przejmuje większościowy pakiet Eleven Sports Network za 38 mln euro

  Telewizja Polsat, spółka z grupy Cyfrowego Polsatu, zawarła umowę nabycia 50 proc. plus jeden udziałów spółki Eleven Sports Network sp. z o.o., zajmującej się produkcją i dystrybucją programów sportowych na terytorium Polski - podał Cyfrowy Polsat w komunikacie. Cenę nabywanych udziałów ustalono na 38 mln euro.
 • Po co Polsatowi nowe kanały tematyczne?

  Po co Polsatowi nowe kanały tematyczne?

  Telewizja Polsat znowu stawia na ilość. Jak informują Wirtualne Media, złożyła do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wniosek o przyznanie koncesji dla kanału Polsat Rodzina.
 • Kołodziejski: Do KRRiT wpłynęło 250 tys. wniosków o umorzenie zaległych opłat abonamentowych

  Kołodziejski: Do KRRiT wpłynęło 250 tys. wniosków o umorzenie zaległych opłat abonamentowych

  250 tys. wniosków o umorzenie zaległości abonamentowych (albo o rozłożenie na raty) wpłynęło do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji - powiedział we wtorek w Polskim Radiu 24 przewodniczący KRRiT Witold Kołodziejski.
 • TVP zapłaciła za mundial, skorzysta konkurencja

  TVP zapłaciła za mundial, skorzysta konkurencja

  Grube miliony wydała telewizja publiczna na prawa do transmisji meczów. TVN chce je pokazywać, nie ponosząc kosztów.
 • Cztery i pół roku kolonii karnej za pirackie transmisje TV

  Cztery i pół roku kolonii karnej za pirackie transmisje TV

  Rosyjska prokuratura prosi o ukaranie byłego dyrektora petersburskiego operatora Home-IP.TV, Jurija Moskaczewa, za nielegalne nadawanie kanałów telewizyjnych. Sprawa była wszczęta kilka lat temu i dopiero teraz znajduje swój finał. Prokuratorzy chcą, by Jurij Moskaczew został skazany na 4,5 roku kolonii karnej - czytamy w serwisie Fontanka.ru.
 • Dania odchodzi od abonamentu rtv

  Dania odchodzi od abonamentu rtv

  Dania będzie pierwszym krajem w Europie, który zlikwiduje abonament rtv, płacony dotąd obligatoryjnie przez gospodarstwa domowe - pisze w czwartek Reuters, wskazując, że duński rząd zapewnił sobie niezbędne poparcie dla tego rozwiązania.
 • Czy Discovery zamknie niektóre polskie kanały?

  Czy Discovery zamknie niektóre polskie kanały?

  Przejęcie Scripps i co za tym idzie TVN przez Discovery stało się faktem. W najbliższych miesiącach możemy mieć zatem do czynienia ze zmianami w ofercie kanałów tematycznych. Czy są możliwe zamknięcia albo rewolucyjne zmiany w niektórych stacjach? A może będą kolejne przejęcia nadawców?
 • Kiedy TVP uruchomi kanał anglojęzyczny?

  Kiedy TVP uruchomi kanał anglojęzyczny?

  Emisja "Wiadomości" w TVP Polonia w języku angielskim może być poligonem doświadczalnym przed uruchomieniem anglojęzycznego kanału telewizji publicznej. Wydaje się, że coraz większa krytyka władz Polski na świecie zmusi prezesa TVP Jacka Kurskiego do przyspieszania prac nad projektem.

Filmy - Telewizja (37)

 • Mężczyzna oglądał telewizor. Pies chciał czegoś innego

  Mężczyzna po ciężkim dniu pracy chciał się zrelaksować przed telewizorem. Kiedy tylko jego pupil zauważył co robi, postanowił przyjść do niego i się przytulić. Zobaczcie sami.
 • Telekamery 2018: Marta Manowska o braku Telekamery dla "Rolnika..."

  Marta Manowska, choć w tym roku nie triumfowała ze swoim hitowym programem "Rolnik szuka żony" w plebiscycie Telekamery, zdradziła pierwsze ciekawostki z ruszającego właśnie kolejnego sezonu programu.
 • Idol wraca do telewizji

  Do telewizji wraca muzyczny program Idol. Z ekipy sprzed lat, w składzie Jury zasiadać będzie jedynie Elżbieta Zapendowska.
 • Zofia Czernicka: Brakuje mi telewizji. Chętnie bym wróciła, ale babci tam nie chcą

  Była prezenterka tęskni za karierą w telewizji. Twierdzi, że dzięki tej pracy każdy dzień był inny, a ona miała możliwość spotykania ciekawych ludzi. Chętnie wróciłaby na antenę, choć ma świadomość, że w telewizji zrobiła już wszystko. Czerpie też satysfakcję z roli konferansjerki, zapewnia jej to bowiem kontakt z ludźmi, którego brakowało jej podczas pracy w telewizji. Zofia Czernicka ukończyła studia na Wydziale Architektury Krajobrazu Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, następnie obroniła doktorat w Instytucie Ekologii Polskiej Akademii Nauk. Dalszą karierę zawodową związała jednak z telewizją, do której trafiła przypadkowo. Elżbieta Jaworowicz zrobiła o niej program, po czym TVP zaproponowała Czernickiej współpracę. Była gospodynią m.in. programu „Antena” i „Świat kobiet”. Twierdzi, że nigdy nie żałowała decyzji o porzuceniu kariery naukowej, a praca w telewizji była i jest jej wielką pasją. – Wychodząc z domu, nie ma Pan pewności, że dzień będzie wyglądał jak u każdego człowieka, który rano wychodzi do pracy i o którejś wraca. Ten dzień jest codziennie inny, przynosi ciekawych ludzi, ciekawe spotkania i taki niepokój trochę w życiu, który myślę, że nakręca – mówi Zofia Czernicka.