Telekamery 2017

Artykuły - Telekamery 2017 (16)

 • Teresa Lipowska: Życie mam wyrzeźbione na twarzy

  Teresa Lipowska: Życie mam wyrzeźbione na twarzy

  W poniedziałek, 30 stycznia, rano bardzo źle się czuła. Miała wieczorem wręczać Telekamerę Tele Tygodnia w kategorii najlepszy serial, więc zaczęła się zastanawiać: "Jak ja im odmówię?". Wszystko robi na 200 procent i nie potrafi nikogo zawieść. Na szczęście dotarła na galę. Wręczyła statuetkę, a chwilę później sama otrzymała Platynową Telekamerę. Radość Teresy Lipowskiej była ogromna.
 • Sebastian Fabijański: Z planu na plan

  Sebastian Fabijański: Z planu na plan

  2016 to był bardzo udany rok dla Sebastiana Fabijańskiego. Jego ukoronowaniem jest Telekamera przyznana serialowi "Belfer", w którym aktor wcielał się w jedną z głównych ról.
 • Teresa Lipowska z Platynową Telekamerą

  Teresa Lipowska z Platynową Telekamerą

  - To jest jakieś uznanie mojej pracy. To jest honorowa nagroda za wszystkie trudy, za wszystkie stresy. Ale warto - powiedziała Teresa Lipowska w rozmowie z Interią tuż po gali Telekamer "Tele Tygodnia" 2017.
 • Telekamery 2017: Marta Manowska z nagrodą dla programu "Rolnik szuka żony"

  Telekamery 2017: Marta Manowska z nagrodą dla programu "Rolnik szuka żony"

  - Chyba jednak się nie spodziewałam. Cieszę się bardzo i dziękuję wszystkim, którzy nas doceniają - powiedziała Marta Manowska, która odebrała Telekamerę "Tele Tygodnia" 2017 dla produkcji "Rolnik szuka żony".
 • Telekamery 2017: Ewa Wachowicz przegrała z Egurrolą

  Telekamery 2017: Ewa Wachowicz przegrała z Egurrolą

  - Wygrana byłaby ukoronowaniem mojej pracy w programie "Top Chef" - wyznaje Ewa Wachowicz, która podczas gali Telekamer "Tele Tygodnia musiała jednak uznać wyższość Agustina Egurroli.
 • Telekamery 2017: Martyna Wojciechowska "osobowością telewizyjną"

  Telekamery 2017: Martyna Wojciechowska "osobowością telewizyjną"

  Martyna Wojciechowska "osobowością telewizyjną" została już po raz drugi. - To jeszcze większa radość, bo za pierwszym razem może się wydawać, że to może jest na wyrost, może się pomylili - powiedziała dziennikarka i podróżniczka w rozmowie z Interią.
 • Małgorzata Foremniak o Telekamerach: Zadośćuczynienie za poświęcenia

  Małgorzata Foremniak o Telekamerach: Zadośćuczynienie za poświęcenia

  - Rzucę mu się na szyję, ucałuję i pogratuluję - mówi Małgorzata Foremniak o nagrodzonym Telekamerą "Tele Tygodnia" Agustinie Egurroli, który zasiada wraz z nią w jury programu "Mam talent!". - Bardziej stresowało mnie otrzymywanie Telekamer, niż ich wręczanie - dodaje aktorka.
 • Telekamery 2017: Czy Grażyna Torbicka planuje powrót do telewizji?

  Telekamery 2017: Czy Grażyna Torbicka planuje powrót do telewizji?

  - Wiele razy miałam okazję prowadzić Telekamery. Bywały sytuacje nieprzewidziane w scenariuszu, ale te chwile lubimy najbardziej - wyznała Grażyna Torbicka w rozmowie z Interią podczas tegorocznej gali plebiscytu "Tele Tygodnia".
 • Telekamery "Tele Tygodnia" 2017: Znamy laureatów!

  Telekamery "Tele Tygodnia" 2017: Znamy laureatów!

  Magazyn "Tele Tydzień" już po raz 20. ogłosił wyniki plebiscytu Telekamery "Tele Tygodnia". Po raz trzeci z rzędu statuetki dla najlepszych aktorów trafiły do rąk Barbary Kurdej-Szatan i Michała Żebrowskiego.
 • Telekamery 2017: Komu kibicują Agnieszka Cegielska i Artur Orzech?

  Telekamery 2017: Komu kibicują Agnieszka Cegielska i Artur Orzech?

  Gospodarze tegorocznej 20. gali wręczenia Telekamer Tele Tygodnia zgodnie przyznają, że na scenie jest między nimi chemia. Oznacza to dużą dawkę pozytywnej energii! Komu Agnieszka Cegielska i Artur Orzech kibicują w jubileuszowym plebiscycie?

Filmy - Telekamery 2017 (9)