Telekamery 2013

Artykuły - Telekamery 2013 (4)

 • Prezenterzy? Kobiety górą!

  Prezenterzy? Kobiety górą!

  Beata Tadla czy Hanna Lis? Marzena Słupkowska czy Agnieszka Cegielska? Kto w tym roku otrzyma Telekamery w kategoriach: prezenter informacji i pogody?
 • Najlepszym jurorem w Polsce jest...

  Najlepszym jurorem w Polsce jest...

  Alicja Węgorzewska, Kora, Krystyna Mazurówna, Robert Kozyra oraz Michel Moran - oto jurorzy, którzy tym razem sami będą podlegać surowej ocenie czytelników "Tele Tygodnia". Kto z nich otrzyma Telekamerę? W tegorocznej edycji plebiscytu możemy głosować jeszcze do 28 lutego.
 • Gessler, Ibisz czy Szulim?

  Gessler, Ibisz czy Szulim?

  Tadeusz Sznuk, Magda Gessler, Krzysztof Ibisz, Agnieszka Szulim oraz Maria Szabłowska i Krzysztof Szewczyk - oto gwiazdy polskich mediów, które będą walczyć o tegoroczną Telekamerę "Tele Tygodnia" w kategorii osobowość telewizyjna.
 • Telekamery 2013: Nominacje!

  Telekamery 2013: Nominacje!

  Rozpoczyna się 16. edycja plebiscytu Telekamery "Tele Tygodnia". Małgorzata Kożuchowska czy Anna Dereszowska? Paweł Małaszyński, a może Marek Bukowski? Kora czy Robert Kozyra? Hanna Lis czy jednak Anita Werner? Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy w marcu 2013 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

Filmy - Telekamery 2013 (3)

 • Śmiałe wyznania gwiazd

  Laureaci Telekamer 2013 z humorem komentowali wyróżnienia przyznane im przez czytelników "Tele Tygodnia". Tadeusz Sznuk wyraził zdziwienie, że docenili oni kogoś, kto "czyta z kartki i odbiera szanse". Krzysztof Ziemiec dziękował żonie, a Przemysław Babiarz... sportowcom. Robert Kozyra skromnie stwierdził, że ma talent - a Piotr Adamczyk wspominał, jak wyłysiał.
 • Telekamery 2013: Tak ubrały się gwiazdy

  Już po raz 16. odbyła się uroczysta gala, podczas której wręczone zostały statuetki Telekamer "Tele Tygodnia". Gala odbyła się w warszawskim hotelu Sofitel Victoria i była połączona ze świętowaniem 20-lecia tego najpopularniejszego tygodnika telewizyjnego w Polsce. A jak i w co ubrały się gwiazdy, które przybyły na imprezę?
 • Telekamery 2013 rozdane

  Piotr Adamczyk, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zielińska, Krzysztof Ziemiec, Przemysław Babiarz, Agnieszka Cegielska, TVN24, AXN i serial "Czas honoru" to niektórzy laureaci Telekamer „Tele Tygodnia” 2013. Złote Telekamery odebrali: TVN24, Piotr Adamczyk, Disney Channel oraz program „Jaka to melodia?”.