telefon komórkowy

Artykuły - Telefon komórkowy (233)

Filmy - Telefon komórkowy (13)

 • Pelikan połknął telefon komórkowy. Ratownicy wyciągnęli mu go z brzucha

  Jak bardzo pomylił się pewien pelikan, przekonali się pracownicy Centrum Rehabilitacji Dzikich Ptaków na Florydzie. W ich ręce trafił ptak, który wyrwał kobiecie telefon komórkowy i... połknął go. Zwierzę myślało, że to ryba. Na szczęście trafiło w odpowiednie ręce, które to sięgnęły głęboko, aż do jego brzucha i wyciągnęły niejadalny przysmak. Pelikan potrzebował po tym zdarzeniu parę dni na dojście do siebie, udało mu się jednak wrócić na wolność.
 • Czy da się żyć bez telefonu?

  U coraz większej ilości ludzi można zauważyć objawy uzależnienia od internetu, telefonu i mediów społecznościowych. W studiu „Dzień Dobry TVN” psycholog Marzena Mawricz wyjaśniła, jak działa mechanizm uzależnień oraz jakie etapy można wyróżnić. Jakie konsekwencje niesie stały kontakt z siecią? Podróżniczka Agnieszka Lal opowiedziała o swoim doświadczeniu bez telefonu. Jakie korzyści wyniosła z tej próby? Co było najtrudniejsze? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Dlaczego rozmawianie przez telefon komórkowy podczas jazdy jest tak niebezpieczne?

  Czym grozi korzystanie z telefonu podczas prowadzenia samochodu? Dlaczego tak trudno jest nam się od tego powstrzymać? O zagrożeniach płynących z używania komórek podczas jazdy opowiedzieli w "Dzień Dobry TVN" psycholog społeczny Konrad Maj oraz kierowca wyścigowy Kuba Giermaziak, który zaangażował się w akcję "Jak jeździsz". (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Jak nakarmić dziecko, aby zjadło w spokoju?

  Mama znalazła sposób jak nakarmić dziecko w spokoju. Aby tak się stało mama musi przyczepiać telefon z bajką do czoła.