tele2

Artykuły - Tele2 (138)

 • UOKiK: SA utrzymał ok. 2 mln zł kary dla Tele2

  UOKiK: SA utrzymał ok. 2 mln zł kary dla Tele2

  Sąd Apelacyjny w Warszawie utrzymał ok. 2 mln zł kary dla Tele2, którą na spółkę, m.in za pobieranie opłaty z tytułu rezygnacji przez konsumentów z abonamentu, nałożył Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów - poinformował PAP w czwartek UOKiK.
 • Tele2 kontra TP - sąd wstrzymał nakaz zapłaty

  Tele2 kontra TP - sąd wstrzymał nakaz zapłaty

  Spółka Tele2, której właścicielem jest Netia, na razie nie musi zwrócić Telekomunikacji Polskiej ponad 3,3 mln zł, które uzyskała z opłat ryczałtowych w rozliczaniu między sieciami obu operatorów. Taką decyzję podjął sąd - poinformowała Netia.
 • Netii Tele2 nie zapłaci?

  Sąd wstrzymał wykonanie nakazu zapłaty kwoty 3,3 mln zł przez należące do Netii Tele2 Polska (obecnie Netia) na rzecz Telekomunikacji Polskiej SA - podała Netia w komunikacie prasowym.
 • Połączenie Netii z jej spółką zależną Tele2 Polska

  Raport bieżący nr 14/2009Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Netii SA (dalej "Spółka" lub "Netia") informuje, że Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego dokonał w dniu 27 lutego 2009 roku wpisu do rejestru przedsiębiorców połączenia Spółki z jej spółką jednoosobową ("Połączenie"), działającą dotychczas pod firmą Tele2 Polska Sp. z o.o. ("Spółka Przejmowa
 • Tele2 zapłaci Telekomunikacji Polskiej

  Tele2 zapłaci Telekomunikacji Polskiej

  Spółka Tele2 musi zwrócić Telekomunikacji Polskiej ponad 3,3 mln zł, które uzyskała z opłat ryczałtowych w rozliczaniu między sieciami obu operatorów. Taką decyzję podjął sąd - poinformowała TP.
 • Podwyższona prognoza Netii na 2009 rok

  Raport bieżący nr 8/2009Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Netii SA (dalej "Spółka" lub "Netia") informuje o podwyższeniu prognozy zysku EBITDA na 2009 rok obrotowy o 16%, tj. do kwoty PLN 260 milionów. W oparciu o wysokie obroty wygenerowane w czwartym kwartale 2008 r. i styczniu 2009 r., efektywną realizację szeroko zakrojonego projektu integracji Tele2 Polska Sp. z o.o. ("Tele2") z Grupą Netia oraz
 • Poczta Polska zapłaci za spóźnione paczki

  Poczta Polska zapłaci za spóźnione paczki

  Poczta Polska dostarczała przesyłki nieterminowo - uznała Prezes UOKiK i nakazała zmianę dotychczasowej praktyki oraz nałożyła na przedsiębiorcę blisko 7 mln zł kary. Swoje działania muszą zmienić również - Aster, Dialog i Tele2, które ograniczały prawa odbiorców usług telekomunikacyjnych. Za nieuczciwe praktyki zapłacą łącznie ponad 7 mln zł kary.
 • Kłopotliwe rozstanie z Tele2

  Kłopotliwe rozstanie z Tele2

  Byli klienci Tele2 skarżą się, że mimo wypowiedzenia umowy operator domaga się zaległej zapłaty za miesiące, w których umowa powinna przestać obowiązywać. Operator twierdzi, że wypowiedzenie umowy nie dotarło.
 • Plan połączenia Netii z jej spółką zależną Tele2 Polska Sp. z o.o.

  Raport bieżący nr 71/2008Podstawa prawna: § 56 ust. 2 RO - przyjęcie budżetu na nowy rok budżetowy Zarząd Netii SA (dalej "Spółka" lub "Netia") informuje, że w związku z prowadzonym procesem wewnętrznej konsolidacji spółek z grupy kapitałowej Netia ("Grupa Netia") została podjęta decyzja o połączeniu w trybie art. 492 ust. 1 pkt. 1 Kodeksu spółek handlowych ("ksh") Spółki z jej spółką jednoosobową (łączenie się przez przejęcie), mającą siedzibę w Wars
 • TP żąda 60 mln od Tele2

  TP żąda 60 mln od Tele2

  4 grudnia Telekomunikacja Polska złożyła w sądzie pozew przeciwko Tele2 o zapłatę blisko 60 mln zł wraz z ustawowymi odsetkami. Roszczenie dotyczy okresu od 1. stycznia 2007 roku do 31. marca 2008 roku.